Transs


Sügav transs võimaldab ligipääsu alateadvusele ja selle programmeerimist nii, nagu me seda vajalikuks peame. Aju aktiivne vasakpoolne pool blokeerib kõik katsed pääseda ligi passiivsele paremale poolele, kus on alateadvuse asukoht. See on analoogne elektri välja lülitamisega ruumis või hoones, et parandada juhtmeid. Aju parem pool on see, kus me saame programmeerida oma meelt nii, et see, mida me tahame, tegelikkuses avalduks.


Transi seisundisse jõudmine nõuab harjutamist. Pidage meeles, et igaüks meist on individuaalne ja mõnedele võib see olla lihtsam kui teistele. Oluline on olla enda suhtes järjekindel ja kannatlik. Püsivus ja järjepidevus on siin kõik. 


Väga soovitatav on enne transsi sooritada hingamisharjutusi, sest see rahustab loomulikult närvisüsteemi.

1. Istuge mugavalt. Ärge heitke pikali, sest võite magama jääda.


2. Hingake sisse kuus korda, hoidke kinni kuus korda ja seejärel hingake välja kuus korda. Tehke seda hingamist, kuni olete täiesti lõdvestunud. Ideaalis ei tohiks te enam oma keha tunda.


3. Kujutage ette, et ronite pimedas redelilt alla. Ärge visualiseerige redelit; kujutage lihtsalt ette, et tunnete end seda tehes. Väljahingamisel tunnetage, kuidas ronite redelil sammu või kaks alla. Sissehingamisel tunnetage end redelil paigal olevana.


4. Nüüd laske redelist lahti ja langege vabalt tahapoole. Kui teil tekib pearinglus või segadus, siis viige lihtsalt oma tähelepanu keha esiosale ja see peatub. See vaimse kukkumise efekt, kui seda kombineerida sügava lõdvestumise ja vaimse rahulikkusega, paneb teid sisenema transiseisundisse.

Vaja on vaimset langemist teie mõtetes. See muudab ajulaine aktiivsuse taset ärkveloleku tasemelt (beeta) une tasemele (alfa) või sügava une tasemele (teta). Kui teie ajulainete aktiivsuse tase jõuab alfa-tasemele, satute transsi. Kui teil tekib raske tunne, lõpetage vaimse langemise harjutus. Kui teile ei meeldi redel, kujutage ette, et olete liftis, tundke end väljahingamisel langemas ja sissehingamisel paigas. Või kujutage ette, et olete sulg, tundke end väljahingamisel hõljumas ja sissehingamisel paigal püsimas. Te vajate vaimse langemise efekti, et alandada oma ajulainete aktiivsuse taset.

5. Tehke seda nii kaua kui vaja. Transile minekuks kuluv aeg sõltub teie kogemusest sügava lõdvestumise ja vaimse rahulikkuse osas.

Transi tunne: Kõik muutub vaiksemaks ja sa tunned, et oled palju suuremas kohas. Teie kehas on väga kerge surisev tunne. Kõik tundub teistsugune. See on natuke nagu pimedas pappkarbi üle pea panemine, te tunnete, kuidas atmosfäär muutub. Kõik muutub justkui häguseks või veidi häguseks. Igasugused teravad helid on transis olles valusad.


6. Et ennast transist välja tuua:

Keskenduge sõrmede või varvaste liigutamisele. Kui suudate sõrme või varvast liigutada, painutage käsi, liigutage käsi, raputage pead, st elustage oma keha uuesti; tõuske püsti ja kõndige paar minutit ringi.

Mida see harjutus teeb:

Selleks, et areneda psüühilises võimekuses, peame treenima oma meelt. Kui me oleme transiseisundis, aeglustuvad meie ajulained märkimisväärselt. Ajus on kaks külge - vasakpoolne loogiline/intellektuaalne mehelik pool ja parempoolne loominguline/intuitiivne naiselik pool. Parem pool on alateadvuse asukoht. See on ala, mis on avatud sugestatsioonile ja programmeerimisele ning on meie astraaljõu asukoht. Kui meie aju vasakpoolne pool on mõtlemises aktiivne, ei ole paremale poolele ligipääs võimalik. Transi seisundid lülitavad vasaku poole välja, et me saaksime juurdepääsu paremale poolele (alateadvusele) ja seda programmeerida.

Sügava transiseisundi esilekutsumiseks on vaja koolitust. Sügav transiseisund ei ole alati vajalik, kuid spetsiifiliste tööde puhul on see väga oluline. Kui me treenime oma meelt üha sügavamale ja sügavamale transsi, muutub see üha lihtsamaks ja võtab üha vähem aega, kui me muutume osavaks. Meel on nagu lihas ja enamiku inimeste jaoks on see harjutus sissejuhatus meeltele, millele pole varem isegi mitte kunagi ligi pääsenud.

On *hästi* oluline, et teid ei ehmatataks kunagi välja transsi seisundist, eriti sügavast, nii et veenduge, et olete ruumis või piirkonnas, kus te olete üksi ja telefon on välja lülitatud. Kui teid ehmatatakse üles ja tõmmatakse valesti välja transist, võib see olla äärmiselt valus ja valu võib kesta päevi, eriti kui te teete selles olekus energiatööd.

Transi olekus on normaalne, et igasugused helid on väga valusad. See on tingitud sellest, et selles seisundis on meie meeled äärmiselt kõrgendatud.

Adept võib end soovi korral sekundite jooksul sügavasse transsi viia. Lõpetuseks, ei ole vaja alati minna sügavasse transsi, et töötada oma mõttega. Transi seisundit kasutatakse meele treenimiseks. Väga tähtsate või raskete tööde puhul on sügav transs sageli vajalik.

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457