Siit-sealt nõuanded teismelistele, alates vanematest kuni meditatsioonideni
-Juan Liria


Tere kõigile. Olen märganud, et paljud liikmed küsivad nõu, kuidas vanemate suhtes käituda ja kus nad saavad teha rituaale ja milliseid meditatsioone teha, nii et ma mõtlesin, et ma võiksin aidata.

Neile meist, kes ei ole piisavalt õnnelikud, et neil on vanemad, kes mõistavad, või kellel on uudishimulikud vanemad, on parim asi, mida teha, et ei ole altarit või vahendeid, füüsiliselt igatahes. Kui soovite pühendusrituaali teha, ostke must küünal ja kirjutage välja palve, torgake end suvalise nõelaga (kui see on puhas) ja pärast seda laske küünlal ära põleda. Tõendid on kadunud. Kui sul ei ole musta küünalt, kasuta sinist või punast või midagi muud. Ma ei usu, et isa pahandab. Kui teil ei saa olla altarit, siis eraldage aega meditatsiooniks ja ehitage astraaltempel. See on palju parem, sest saate selle teha nii suureks, kui soovite, ja nii, nagu soovite, ning teil on alati eriline koht, kus te saate Isaga rääkida otse oma peas, keegi ei saa seda ära võtta. Kui te ei saa osta vahendeid, kasutage seda, mida saate leida, või viige kõik oma rituaalid sügavas meditatiivses seisundis oma astraaltemplis läbi, siin saate oma lihtsaid või keerulisi vahendeid ise meisterdada oma mõtetes. See lahendab vanemate probleemi ja aitab teil visualiseerimisel paremini hakkama saada.

Kuidas on lood meditatsioonidega? Millist meditatsiooni peaksite tegema? Vastus on, iga meditatsioon, mida te saate kätte. Kõik Joy of Satan'i lehel olevad on suurepärased, võite isegi ise koostada. Alustage tühjuse meditatsiooniga, et treenida oma meelt ja keerutada oma tšakraid nii tihti kui võimalik, minge oma aura tugevdamisse ja tehke äratamisharjutusi, siis võite teha Astarothi Tähe/Mer Ka Ba Meditatsiooni ja teisi edasijõudnute meditatsioone. Enamikku meditatsioonidest saate vajadusel teha lamades, nii et kui keegi teid tabab, näeb see välja, nagu te teeksite uinakut.

Inimesed, kes ei ole visualiseerimises liiga head, proovige teha jõumeditatsioone esialgu ilma visualiseerimata. Kuna te peaksite olema juba hea tühjas meditatsioonis, siis olete õppinud, kuidas oma meelt puhastada. Siit edasi keskenduge sõna otseses mõttes pimedusele oma meeltes suletud silmalaugude taga ja lihtsalt tunnetage. Tunnetage, kuidas energia läbib teie keha ja laieneb väljapoole teie aurasse. Kui olete selle selgeks saanud, saate laiendada oma teadvust ja manipuleerida selle energiaga, saate energiat sisse tõmmata ja välja saata. Astarothi Tähe/Mer Ka Ba meditatsiooni puhul unustage nägemine täielikult ja lihtsalt tundke seda, tundke, kuidas teie energia kujuneb püramiidiks ja keraks ja kettaks, tundke, kuidas energia laieneb, kui te tõmbate ümbritsevast keskkonnast rohkem energiat sisse. Te võite energiat sisse tõmmata hingates (seda on kuidagi raske seletada) nii, et füüsiliselt hingate sisse nina kaudu ja välja suu kaudu, kuid psüühiliselt hingate energiat sisse läbi naha. Energia on hingamisega seotud, uskuge mind, ma olen seda tehnikat katsetanud ja see tundub intensiivne. Neid meditatsioone läbi tunnetades saate neid teha isegi siis, kui teie visualiseerimisoskused ei ole kuigi head, ja aitab arendada teie psüühilist puudutust.


BmTagasi teismeliste mõeldud näpunäidete pealehele