Konkreetsed meditatsioonid


Kui kasutate jõumeeditatsioone konkreetsel eesmärgil, on väga oluline, et kataksite kõike aspekte, kuidas soovite, et energia avalduks teie kinnituses. Näiteks, kui teete afirmatsiooni/kinnituse raha ligimeelitamiseks, siis kui teete kinnituse ainult raha ligimeelitamiseks, võib raha tulla ja isegi olla teie käes, kuid see olukord võib olla nagu pangatelleril või kassapidajal, raha võib kuuluda teisele või olla teise omandis. Saate aru? Meel teeb täpselt seda, mida talle öeldakse, ja ei mõista spetsiifikat, kui talle ei ole *täpselt* öeldud, kuidas energia peab avalduma. Meel ja aura võtavad alati kõige lihtsama tee, olenemata sellest, mis see tee on. Seepärast ongi nii oluline olla oma afirmatsioonides/kinnitustes võimalikult väheste sõnadega võimalikult konkreetne. Energia teeb täpselt seda, mida talle öeldakse.

Minu lisatud afirmatsioonid on põhiline juhend. Te võite neid kasutada või muuta neid nii, nagu te seda vajalikuks peate.

Teine näide on kaalulangus. Lihtsalt afirmatsiooniga/kinnitusega kaalust alla võtta ei ole mõistlik. Kindlasti ei tahaksite kaalust alla võtta sellise haiguse nagu vähk tõttu. Oluline on kinnitada: "Ma kaotan üleliigset ja mittevajalikku keharasva väga tervislikul viisil". Näete, mida ma mõtlen? See on väga tõsine.

Kõik toimingud peavad olema ka reaalselt väljendatavad. Teisisõnu, need peavad olema füüsiliselt võimalikud.

Sõnastage afirmatsioonid/kinnitused alati olevikus, sest aju parem pool ei mõista tulevikuvormi - st "juhtub" ei juhtu kunagi ja mõistus ei mõista tulevikuvormi.

Nagu kõigi toimingute puhul, peab teil olema usk ja tahe, et see, mida te tahate, ilmneb. Soov on väga oluline!

Kui olete meditatsiooniga lõpetanud, ükskõik, milleks meditatsioon on mõeldud- LASKE SEE MEELEST välja! Laske sellel töötada ja teha oma tööd! Ära mõtle sellele ega peatu sellel, sest muidu segad energiat.

Ärge kunagi hajutage oma energiat laiali. Töötage ühe probleemiga korraga. Mida rohkematesse kohtadesse teie energiad lähevad, seda nõrgemaks nad muutuvad. Igasugune energia peaks olema suunatud nagu laser.

Nagu arvuti, saame me programmeerida oma aurat/hinge konkreetsete asjade jaoks ja need programmid on püsivad, kui me neid käima paneme ja tulemusi manifesteerime. Programm jääb aurasse, kuni me selle eemaldame, kui me seda kunagi soovime. Aeg-ajalt võib olla vaja seda tugevdada meditatsioonide ja afirmatsioonidega, kuid see jääb hinge, isegi läbi tulevaste elude.


MEDITATSIOON RAHA LIGITÕMBAMISEKS 

MEDITATSIOON KAITSEKS 

MEDITATSIOON KEHAKAALU LANGETAMISEKS 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE