Üksiku mao meditatsioon


See meditatsioon, nagu ka mao meditatsioon, on väga võimas ja seda peaksid harrastama ainult need, kes on edasijõudnud mediteerijad ja kellel on piisavalt tugevad tšakrad. Azazel aitas seda meditatsiooni läbi vaadata, lisades pikendatud mao.

(Nagu näitavad Vana-Egiptuse kujutised kolmandast silmast väljuva maoga, on pikendatud madu psüühiline andur, mida saame kasutada. See võib ulatuda palju kaugemale kui üks või kaks jalga. See meditatsioon annab andurile jõudu)

1. Istu sirge selgrooga.

2. Keskenduge oma algtšakrale, mis hõõgub võimsa punase-kuldse tooniga.

3. Kujutage ette, et madu hõõgub ka hiilgava valguse ja jõuga, muutes algtšakrat valgeks-kuldseks nagu päike ja väljub algšakrast vasakult poolt.

4. Madu kõverdub väljapoole keha vasakule küljele, enne kui ta kõverdub tagasi paremale, et siseneda vasakpoolsesse 2. sakraaltšakrasse. Kui ta siseneb sakraaltšakrasse, kujutage ette, et see tšakra süttib oranžikaskuldselt.

5. See väljub 2. tšakra paremalt küljelt, kõverdudes välja ja seejärel tagasi sisse vasakule, kus see siseneb paremalt poolt kolmandasse päikesepõimiku tšakrasse, valgustades selle valgeks kuldseks ja andes sellele jõudu.

6. Väljudes 3. tšakra vasakult küljelt, kõverdub ta välja ja seejärel tagasi paremale neljanda südametšakrani, kus ta siseneb vasakult küljelt ja valgustab seda rohekuldse energiaga.

7. Väljudes 4. tšakra paremal küljel, kaardub välja ja seejärel tagasi vasakule, et siseneda paremal pool asuvasse 5. kurgutšakrasse, valgustades seda helesinise energiaga ja andes sellele jõudu.

8. Kurgutšakrast vasakust poolest väljudes kaardub madu jälle vasakule välja, siis jälle paremale, kus ta siseneb vasakult poolt 3. silma taha kuuendasse tšakrasse. Valgustage seda tšakrat särava sinililla energiaga, laadides seda ja andes sellele jõudu.

9. Madu väljub 6. tšakra esiosast. Ta valib alternatiivse marsruudi. Kujutage ette, kuidas madu siseneb 3. silma tagant ja väljub kolmandast silmast eest. Sirutage madu umbes 30 cm kaugusele oma kolmandast silmast ja proovige tunda oma aura projektsiooni.

10. Tõmmake madu tagasi oma kolmandasse silma ja tagasi oma 6. tšakrasse, seejärel alustage laskumisteed.

11. Suunake madu sisenema oma kurgutšakrasse paremalt poolelt, valgustades seda ja see väljub kurgutšakra vasakust küljest, kaardudes välja ja uuesti sisse, et siseneda vasakult poolt südametšakrasse, valgustades seda.

12. See väljub paremalt poolt südametšakrast, kaardudes välja, seejärel uuesti sisse, et siseneda paremal pool asuvasse päikesepõimiku tšakrasse, valgustades seda ja andes sellele jõudu.

13. Seejärel ilmub see päikesetšakra vasakule küljele, kaardudes välja ja seejärel uuesti sisse, et siseneda vasakpoolsesse sakraaltšakrasse, valgustades seda ja andes sellele jõudu.

14. Pärast sakraaltšakra valgustamist väljub see läbi parema külje ja kaardub uuesti välja ja uuesti sisse, enne kui naaseb algtšakrasse, sisenedes sellesse paremalt poolt, valgustades seda särava valguse ja energiaga. Veetke mõni hetk oma algtšakral mediteerides ja andes sellele särava valguse ja energiaga jõu.


Seda saab korrata. See on äärmiselt võimas.

© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE