Elementide pööramine


Elementide pööramine on väga arenenud. Inimene peaks juba olema vilunud tšakrate kaudu ringleva energiaga. Üks tähtsamaid samme arenenud meditatsioonis on elementide ringlemine läbi iga tšakra. See on väga arenenud ja seda tehakse pärast elemendi kondenseerimist tšakraks, mida see valitseb, ja seejärel selle ringlemist. Töötage igaühe valdamisega. Kindlasti peaksite TUNDMA elementi, st tule jaoks kuuma, vee jaoks jääkülma, maa jaoks rasket ja õhu jaoks kerget. Kvintessents on soe kuni kuum. See on väga arenenud ja seda peaksid proovima ainult kogenud mediteerijad.

See loob olulise aluse keerukamatele töödele, mille ma peagi siia postitan.

Vanad inimesed kasutasid aastaaegu oma töö hõlbustamiseks. See on osa neljast punktist. Suvi on kuum ning tule elemendil mediteerimine ja selle esilekutsumine on algajatele lihtsam. Lihtsalt veenduge, et teil oleks koht, kus jahtuda. Kevad on hea aeg õhuga töötamiseks, sügis on suurepärane maa jaoks ja talv on hea veega töötamiseks, kuna see on külm.

Järgmine samm peaks olema elementide kombineerimine, näiteks vee ringlemine pärast tule ringlemist ja seejärel kvintessents. See kõik on väga võimas.

Kasvav ja täiskuu muudab päikese tulised kiired vee elemendiks. Nii Päikese kui Kuu energiat tuleks samuti kutsuda ja panna ringlema.

Näiteks - tule elemendi pööramine

1. Hingake kogu kehasse tule elementi.

2. Kondenseerige tuli oma algtšakra sees väikeseks palliks.

3. Nüüd suunake see pall oma sakraaltšakrasse, seejärel päikesetšakrasse, kurgutšakrasse, kolmandasse silma, kroontšakrasse ja seejärel kroontšakrast alla kuuendasse tšakrasse oma kolmanda silma taha ja kuklasse. - läbi tagumise kuuenda tšakra ja iga tšakra juurest mööda selgroogu.

Võtke sellega aega, põletades iga oma tšakra põhjalikult. See on väga jõudu andev ja puhastav.

4. Kui olete lõpetanud, suunake tulepall oma algtšakrasse või väljutage see läbi oma päikesepõimiku tšakra.

Tehke sama ka teiste elementidega, sealhulgas kvintessentsiga. Seda teha chi või käbikeha sekretsioonidega on samuti väga võimas JA meeldiv.

Alguses peaksite meditatsiooniseansi jooksul töötama ja valdama ainult ühte elementi. Tuld võib kutsuda ka päikeselt – mida kuumem päike, seda parem.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2006, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457