Teiste mõtete lugemine ja nende pähe pääsemine

1. Mine transsi

2. Kutsuge esile eetri/akasha elementi.

3. Keskenduge selle isiku *vaimule*, keda soovite lugeda. Lihtsalt häälestuge ja vaim peaks teile ilmuma.

Ma olen selle harjutuse käigus leidnud, et vaim on hinge valguskeha ja minu enda kogemuses; see oli lihtsalt inimese kuju, nagu valgusega täidetud auraline energiaväli. See erineb astraalkehast, mis peegeldab füüsilist keha, millel on selgelt eristatav pea, silmad, näojooned ja nii edasi. Vaim on ainult valguskeha ja mõnel indiviidil on see tumedam. See on olnud minu isiklik kogemus selle tehnikaga ja seda tuleks kasutada ainult juhisena.

Ainuüksi järjepidev jõumeditatsioon muudab teid tundlikuks, kus te saate teiste mõtteid ja emotsioone palju lihtsamalt üles võtta. Ma olen leidnud, et need, kellel on tugev vaim [Skorpioni rõhuasetusega sündinud inimesed või need, kes mediteerivad järjepidevalt ja ka need, kes harrastavad võitluskunste ja joogat], nendel inimestel on tugevamad hinged ja nende mõtteid ja tundeid tajuvad ja "loevad" palju kergemini need meist, kes on tundlikumad.


Ma üten teile ka, õppige oma mõtteid ja emotsioone kontrollima. Teadke kindlalt, et kui te mediteerite järjekindlalt, teete nõidusi ja muud sellist, siis on teie mõtted tugevamad, nagu ka emotsioonid. Igaüks, kes on veidi tundlikum, suudab neid üles võtta. Selle vastu võitlemiseks puhastage lihtsalt oma meeled nagu tühja meditatsiooni puhul. See ei hõlma ka ainult inimesi teie lähiümbruses, vaid isegi neid, kes on kaugemal, kui te mõtlete neist kuidagi või isegi millestki, mis on nendega seotud, näiteks mingi olukord vms. Teadke seda! Õppige alati oma meelt vaigistama ja seda kontrollima. See kehtib ka siis, kui olete mis tahes olukorras, kus te ei soovi, et teid märgatakse. Mõtted, eriti nende puhul, kes on tugevama hingega, annavad energiat välja.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457