Hinge füüsika


On olemas 1956. aastal avastatud subatomaarne osake, mida nimetatakse neutriinoks. Seda osakest on teadlastel oma äärmiselt väikese suuruse ja raskesti mõistetava käitumise tõttu raske uurida. Arvatakse, et 9/10 universumi puuduolevast osast koosnevad neutriinodest ja neutriinotaolistest osakestest. Kuigi neutriinodel on mass, läbivad nad füüsikalist ainet. On hinnatud, et Päikeselt lähtuv neutriinol oleks hea võimalus läbida Maad kuni lähima täheni, ilma et ta millegagi kokku põrkuks.


Hiljutised arengud füüsikas, astronoomias ja neuroloogias pakuvad ootamatut läbimurret psüühiliste ja paranormaalsete nähtuste mõistmisel. Meie füüsiliste kehade aatomid sisaldavad palju peenemaid ja kiiremini vibreerivaid neutriinosid ja neutriinotaolisi osakesi. Need peenemad ja kiiremini vibreerivad osakesed moodustavad hinge aine, mis on meie füüsilise kehaga ühendatud magnetilise nööri abil, mis puruneb surma hetkel. Hing eraldub kehast siis, kui keha ei ole enam võimeline toimima tema koduna.

Kui inimene rakendab endal järjepidevalt jõumeditatsiooni, vibreerivad tema tšakrad kiiremini. See nõuab treeningut, ettevalmistust ja valmisolekut, kuid tänu suurematele kiirustele, mis lähenevad valguse kiirusele, on inimene võimeline omal soovil pääsema teistesse dimensioonidesse.

Inimkond elab praegu madalamas dimensioonis. See on paljuski seotud meie Maa ja selle asukohaga kosmoses. Kõrgemates dimensioonides on värvid, kujundid, helid ja mõtted elavamad. Inimene võib näha läbi seinte ja tal on tunne, et ta on kõikjal kohal. Telepaatia on äärmiselt tugevnenud ja teised meeled muutuvad palju tugevamaks ja avatumaks, kui enamik inimesi on kogenud.Tagasi: Teave mõistuse kohta

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457