Eelmise elu regressioon

See harjutus nõuab sügavat lõdvestumist. Lamage mugavas asendis.

Alustage hingamist lugedes kuueni*.

Hoidke hingetõmbeid kinni kuueks sekundiks.

Ja hingake välja kuues sekundit.

*Kasutada 6-te on ainult soovituslik. Kui neli on mugavam, on see hea. Ärge kunagi pingutage ega sundige ennast hinge kinni hoidma! Te peaksite end kogu aeg mugavalt ja lõdvestunult tundma.

Tehke seda mitu korda, kuni tunnete end täiesti lõdvestunult ja te ei tunne enam oma keha. Pöörake kogu oma tähelepanu sissepoole ja oma tagumisele küljele ning langege vabalt. Laske lihtsalt lahti ja kukkumise tunne peaks avalduma. Kogenematutele mediteerijatele võib see tekitada pearingluse. Kui tunnete end tõeliselt ebamugavalt või uimaselt, keskenduge lihtsalt oma keha esiküljele, et peatada vaba langemine. Mida sügavamalt te vabalt langete, seda sügavam on teie transiseisund ja seda lihtsam on teie meelega töötada.

Kui olete jõudnud sügavasse transiseisundisse, visualiseerige end mõtetes ukse poole kõndimas. Ukse poole kõndides öelge endale, et kui astute läbi ukse, sisenete oma eelmisse ellu. See peaks olema elu, mis eelnes teie praegusele elule. Kõndige uksest sisse, vaadake ringi ja vaadake oma keskkonda.

Kui soovite minna mitu elu tagasi, visualiseerige lihtsalt ust ja öelge endale, et lähete tagasi sellesse aastasse, millesse soovite tagasi minna. Et minna mis tahes eelmises elus edasi, soovige end edasi, paludes oma mõtetel viia teid oma elu või aasta konkreetsesse etappi. Võtke aega, et vaadata ringi ja esitada oma meelele küsimusi. Selleks, et käia edasi-tagasi igas eelmises elus, soovige end tagasi-tagasi, öeldes oma meelele, et ta viiks teid edasi-tagasi, kuni te ei saa enam tagasi minna, ja jälle kõndige läbi teise ukse, öeldes endale, et sisenete eluajale enne seda elu, mida te vaatlete. Te jõuate ajas veelgi kaugemale tagasi. Et minna edasi oma järgmisesse ellu, kasutage sama tehnikat, kuid teadvustage, et see on ainult üks paljudest võimalikest tulevikutest. Et end välja tuua, kõndige tagasi läbi ukse olevikkusse.Tagasi Meelt puudutavale teabele

TAGASI PEAMISELE JÕUMEDITATSIOONI LEHEKÜLJELE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457