Takistuste ületamine

Kui olete järjepidevalt suunanud oma energiat millegi peale, mis ei ole ilmnenud või on ilmnenud hoopis teistmoodi, kui te kavatsesite, on oluline välja selgitada, miks.

Lisaks on väga oluline, et te *tõesti* tahaksite seda, mille nimel te töötate. Veenduge, et see, millesse te oma energiat panete, on see, mida te tõesti tahate. Vaadake, milliseid muutusi loob teie elus selle saavutamine, mida te soovite. Veenduge, et olete muutustega täiesti nõus. Mõnel juhul võivad alateadlikud takistused, nagu hirm muutuste ees või midagi muud, mis teie soovide saavutamisest tuleneb, rikkuda töö, isegi kui te ei ole sellest teadlikult teadlik. Oluline on ennast tõesti tunda.

Tavalised põhjused, miks maagia ebaõnnestub, on järgmised:

Muude takistuste hulka kuuluvad alateadlikud takistused ja tõkked. Sellise asja puhul tuleb kõigepealt tunda ennast. Põhjused ja elukogemused on siinkohal individuaalsed ja sama arvukad kui tähed. Esimene samm probleemi ületamisel on siinkohal küsida oma meelest- miks? "Miks see ei toimi nii, nagu ma tahan?" "Miks ma ei parane"? "Miks ei tule raha minu juurde?" jne.


Mõnedel inimestel on kinnijäämisi, mis ulatuvad tagasi varajasse lapsepõlve või isegi eelmistesse eludesse. Kui leiate oma probleemi algpõhjuse ja teate, mis on see probleem, siis olete juba poolel teel selle lahendamiseks. Kui probleem on seotud teise inimesega, siis peate enne põhitööle minekut töötama seal ja lahustama takistuse(d).


Kui te teate, mis on takistus, siis pange oma meditatsioonid ja energia selle takistuse hävitamisele. Näiteks, kui te olete lapsepõlvest või muust ajast kinnijäänud ennast karistama, siis võite panna oma energia selle tühistamisse, näiteks minnes transsi ja täites end positiivse energiaga ning kinnitades: "Ma olen vaba ennast karistamast. Ma annan endale andeks" (juhtudel, kus te kannate palju süütunnet).


Need meist, kes on põhjalikult uurinud astroloogiat ja muud sellist, teavad, et enamasti on saatusel tragöödia käsi. Olles vales kohas valel ajal valede inimestega... jne... Mõned inimesed on elanud oma elu süütunnet kandes ja karistades end millegi eest, mis ei olnud nende süü. See ei ole alati nii, kuid asi on selles, et kui tahate olla edukas tervendamises või mis tahes muus maagias, kus tõmbate ligi seda, mida soovite, ei saa teil ilmselgetel põhjustel olla eneseviha!


Kui on takistusi, siis töötage oma maagia abil nende takistuste hävitamiseks, enne kui töötate põhieesmärgi(de) kallal. Üks kõikehõlmav afirmatsioon on: "Kõik takistused, mis takistavad mul saada __________, hävitatakse ja lahustatakse täielikult."


Lõpetuseks, nagu ma juba mainisin, mida võimsam on teie aura/hing, seda lihtsam on saada seda, mida te tahate, väiksema vaeva ja ajaga. Ma räägin siinkohal kogemusest, mis puudutab isiklikku jõudu. Nn "imede" sooritamiseks on vaja ainult võimsat hinge/aura ja teadmisi selle kasutamiseks.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457