Saatanlik teave ateistidele ja teistele skeptikutele

Siin on oluline sõnum ateistidele ja neile, kes peavad okultismi, paranormaalsust ja astraalmaailma olematuks ja/või lihtsalt jamaks;

palun võtke aega, et seda lugeda:

Olen saanud mitmeid isiklikke e-kirju endistelt ateistidelt ja teistelt skeptikutelt, kes uskusid, et satanism ja okultism on vaid fantaasia, üliaktiivse kujutlusvõime toode ja/või ebareaalne rumalus. Kõik need inimesed kirjutasid mulle, sest nad mõistsid oma üllatuseks, et Saatan on *vägagi* realne.

Olen lugenud ka avalikke artikleid erinevatest allikatest, kus ilmalikud inimesed on püüdnud katsetada sellel veebilehel esitatud rituaale lihtsalt nalja pärast. Nad said kõik karme kogemusi.

Satanism erineb peavoolu religioonidest. Need, kes avavad oma meeled Saatanale *saavad* teda kogeda. Kahjuks on kristlus ja tema kaaslased jätnud inimestele mulje, et spirituaalne/astraalne maailm on ainult jama. Nende religioonide puhul juhtub vaimselt vähe või mitte midagi. Nende eluvastased doktriinid põhinevad kõik varastatud materjalidel [Kliki siia, et minna Kristluse Paljastamisele] mis pärineb neile eelnenud religioonidest. See materjal on kohutavalt rikutud, kõik vaimsed teadmised on sellest eemaldatud ja väänatud, et see vastaks nende plaanile maailma vaimseks orjastamiseks, hoides vaimsed teadmised ja võimu väheste käes.

Satanism on väga erinev. Satanism on tegelikult inimkonna ALALGUPÄRANE RELIGIOON. Satanism põhineb iidsetel religioonidel, mis eelnesid judaismile ja kristlusele sadu kuni tuhandeid aastaid.

Satanism erineb teistest tänapäeva religioonidest ka selle poolest, et satanism põhineb teadusel. Kogu okultismi saab seletada teaduslikult. Kahjuks on juudi/kristlik religioon hoidnud inimkonda ohtlikult tagasi teaduse, tehnoloogia, okultismi mõistmise ja hingeteadmiste valdkonnas. Paljude teadmata on kristlus alati olnud ja pole midagi muud kui vahend, mida kasutatakse teadmiste, eriti vaimsete teadmiste eemaldamiseks. Meie piiratud arusaam kvantfüüsikast on paljastanud natuke inimhinge kohta.

"Kirlian-Foto" näitab, et meil on aura. Kirlian-foto on spetsialiseeritud fotograafia vorm, mis sarnaneb röntgenülesvõtetega. Kuigi skeptikud püüavad Kirlian-foto paikapidavust vaidlustada, on olemas fotod inimeste auradest enne ja pärast hatha jooga seansi sooritamist [mis võimendab hinge jõudusid] ja seal on märgatav erinevus, kuna aura on pärast seanssi palju tugevam ja seda tunnevad ka praktiseerijad teravalt; "energiasumin" pärast seanssi haarab kogu keha. Hing hõõgub. Kahtlete selles... lihtsalt harjutage hatha [füüsilist joogat] kuu aega või rohkem korralikult ja vaadake, kas te ei hakka oma hinge tundma.

Satanism on meele ja hinge religioon. USA valitsus ja teised maailmavõimud on hästi teadlikud sellest võimest inimestes ja psüühilise sõjapidamise reaalsusest, kuigi nad hoiavad sellest palju avalikkuse eest varjatud. (Viited on selle lehekülje allosas.)

Sõltumata sellest, mida teile on õpetatud uskuma või milles te olete veendunud, et see on irratsionaalne ja mõttetu; Saatan ja tema deemonid on väga REAALSED. Nad ei ole "kurjad", nagu kristlik kirik on neid kujutanud. Tegelikult ei vasta Saatan kristlikule või lääne mõistele "kurjusest". "Hea" ja "kuri" on vaid kultuurilised mõisted; Saatan ületab seda.

Kui olete kogenematu, pidage seda meeles. Sõltumata sellest, kui palju ametlikku haridust te olete omandanud, jätke kõrvale kõik, mida teile on õpetatud, ja tegutsege austusega. Inimesed, kes on tõsised ja lugupidavad, saavad Saatanalt ja tema deemonitelt samasuguse vastuse.

Need, kes tahavad naerda ja nalja visata, kutsuvad katastroofi. Satanism erineb teistest religioonidest ka selle poolest, et kui te kord avate talle ukse oma mõtetes, siis on see püsiv. Satanism on analoogne ühesuunalise tänavaga, kus saab minna ainult edasi, tagasipöördumist ei ole. Ma ei räägi neist, kes on siin teadustöö või teaduslikel eesmärkidel. Inimene peab sooritama rituaale ja/või tahtlikult tegutsema mingil viisil, et kutsuda Saatan ja/või tema deemonid oma ellu. Saatan EI suru ennast kellelegi peale.

Minu artikkel siin on mõeldud selleks, et teavitada kõrvalseisjaid, ateiste ja teisi skeptikuid tõe kohta satanismi kohta. Pidage meeles, et suhtuge siin antud teadmistesse tõsise austusega ja teil on kõik korras. Lisaks e-kirjadele, mida ma olen saanud endistelt skeptikutelt, on minu eesmärk kirjutada see artikkel seetõttu, et grupp professionaalseid inimesi, kes olid skeptikud, püüdsid naljaga pooleks kutsuda deemoni, mis lõppes minu poolt ennustatud tagajärgedega. Nad said raskel viisil teada, et saatanlikud rituaalid ei ole midagi, mida võiks kergekäeliselt võtta või millega võiks mängida. Lõpetuseks, satanistid austavad vaba mõtteviisi ja toetavad kindlalt kiriku ja riigi lahusust. Me ei propageeri ega suru oma religiooni kellelegi peale. Ma lihtsalt märgin mõned olulised faktid inimestele, kes on otsustanud seda veebilehte külastada.

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich

Minust endast: Kuigi mind kasvatati kristlasena, sai minust ateist kahekümnendate eluaastate alguses. Olin tugev ateist üle viieteistkümne aasta, enne kui jõudsin satanismi juurde. Ma ei uskunud isegi inimhinge olemasolusse. Ma käisin ülikoolis, kus õppisin mitu aastat füüsikaliste loodusteaduste erialal, ja olen olnud Ameerika Mensa aktiivne liige.

Raamatud, mida lugeda valitsuse teadlikkuse ja "paranormaalsusega" tegelemise kohta: