SATANISMIS EI OLE VAHENDAJAID


Kirjutan selle jutluse vastuseks Teens for Satan e-groupi saadetud kirjale, mis puudutab kedagi, kes kasutas satanismi ja teeseldud suhet Saatanaga, et manipuleerida teisi inimesi. Ohvrid olid noored ja mitteteadlikud.

JOY OF SATAN MINISTRIES ON SIIN AINULT JUHENDAMISEKS JA TOETUSEKS - KEEGI EI ASTU MINGIL VIISIL KELLEGI JA TEMA ISIKLIKU SUHTE SAATANAGA VAHELE. SATANISMIS EI OLE VAHENDAJAID!

Piisab vaid ühest inimesest, kes on keskmisest inimesest veidi intelligentsem ja manipuleerimisvõimelisem. Manipulatsioonivõime võib saada vanglas istudes. Endine vang pääseb siis välja ja otsib noori või haavatavaid inimesi, keda saagiks võtta. Ta tõenäoliselt kasutab narkootikume, kuigi vähem kui tema järgijad, keda ta jääb kontrollima, ja sellega, mida need isikud propageerivad, kui nad ei ole juba vanglas olnud, satuvad nad suure tõenäosusega sinna. Narkootikumid on osa kontrollist. Charles Manson õppis seda vanglas ja rakendas seda oma järgijate suhtes. Ta tarvitas väiksemaid koguseid narkootikume, samal ajal kui tema järgijad olid pilves. See oli üks viis, kuidas ta nendega manipuleeris. Enamik neist veedab nüüd oma ülejäänud elu vanglas.

Teismeliste grupis postitati täna veel üks kiri. Tüdruk on neitsi. Ta on sellega rahul. Tema sõber mõtles, kas ta peaks "kaotama oma süütuse, et saada satanistiks".

Mõte on- pidage meeles, et tõeline satanism tähendab iseendaks olemist ja vabadust. Kelleltki ei oodata, et ta teeks midagi, mis on talle ebamugav või miski, mis ei ole osa tema loomusest.

Ma luban igaühel järgida oma loomuse ettekirjutusi

- Saatan [Al Jilwast]


Maagiliste praktikate kohta on kirjutatud raamatuid, usun, et mõned neist on kirjutanud Aleister Crowley. Need õpetused õpetavad lugejatele, et nad peavad tegema teatud asju, et murda tõkkeid. See on täielik jama ja ma võrdsustan seda suure veoauto ette minekuga, et näha, mis tunne on saada üle sõidetud [kui ellu jääda]. Ma olen asjatundja. Ma ei ole kunagi pidanud kasutama sellist väärinfot ja prügi. Samuti ei tohiks keegi teine seda teha.

On palju erinevaid viise, kuidas end võimestada ja ületada nii füüsilisi kui ka psüühilisi piiranguid, ilma et peaks kasutama kahjulikke tegevusi. Näiteks annab arenenud võitluskunstide treening tohutult palju jõudu. Seda õigesti suunates ja rakendades võib saavutada igasuguseid tegusid. Enamikul võitluskunstnikest ei ole teadmisi, kuidas seda jõudu väljaspool füüsilist võitlust rakendada. Meil, satanistidel, on.

Inimesed, kes kasutavad lapsi või väidavad, et neil on "suhted" kuradiga, et manipuleerida teistega ja toituda nende energiast, on tegelikult väga nõrgad. AINULT on vaja initsiatsiooni enda ja Saatana vahel. Ükski "ülempreester/preestrinna" või keegi teine ei tohiks omada mingit kontrolli või võimu teise inimese üle. Saatanlikud vaimulikud pakuvad juhendamist ja tuge - see on kõik. Saatanliku preesterluse liikmed on andekad inimesed, kes võivad tegutseda meediumina teadmiste edasiandmisel, kuid kui te kunagi kahtlete, minge ise Saatana juurde. Kui midagi ei tundu teile õige, siis ärge võtke seda vastu.

Pea meeles, et satanistina on ainuke, kellel on autoriteet, Saatan ise. Me ei allu ühelegi inimesele.TAGASI UUTE INIMESTE PEALEHELE 

TAGASI JUTLUSTE LEHELE 

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457