Astraalteadvuse sulandumine

*Kui olete lõpetanud inimese või loomaga sulandumise, puhastage kindlasti oma aura ja tšakrad põhjalikult, sest nende mõtted või uskumused võivad teile üle kanduda. Valige alati terve olend, kui te olete uus, olgu see siis taim või inimene.


Meditatsioon Üks

1. Valige objekt, see võib olla kristall, laud- mis iganes teie ruumis. Algajad peaksid alustama objektiga, mis on ühest materjalist, näiteks kivi või mängunupp.

2. Tundge end mugavalt ja minge transiseisundisse.

3. Vaadake objekti enda ees minut või kaks ja seejärel sulgege silmad. Visualiseerige eset.

4. Nüüd suurendage objekti nii, et see oleks piisavalt suur, et saaksite mõtetes sinna sisse kõndida ja siseneda.

5. Muutuge objektiga üheks ja avage oma astraalsed meeled. Mida näete, kuulete, haistate, tunnete? Kas sees on külm või soe? Milliseid aistinguid te tunnete? Kui ese on laual või kõval pinnal, *tundke* seda pinda.


Meditatsioon kaks:

Tehke sama, mis eespool, ainult seekord kasutage taime. See võib olla puu või isegi rohi. Kui teil ei ole ühtegi kodutaime, siis võiksite seda harjutust teha õues. Oluline on, et taim oleks elus.

Taimeharjutuse puhul *tundke* maad läbi taime juurte. Kuidas tunneb see taim end teiste taime ümbritsevate taimedega võrreldes, kui ta on väljas?


Kolmas meditatsioon:

Nüüd tehke sama, mis eespool, kuid seekord ühinege loomaga. Võite seda looma visualiseerida, kui te ei ole loomade lähedal. Kui teil on lemmikloomad, siis valige üks oma lemmikloomadest ja ühinege oma lemmikloomaga. Näete läbi tema silmade, kuulete läbi tema kõrvade; tunnetage põrandat või maad tema jalgade all. Kuidas tunneb teie lemmikloom keha? Kas teie lemmikloom on soe? Külm? Kas ta on näljane? Mida teie lemmikloom keskkonnas haistab? Kasutage tema nina. Mis on teie lemmiklooma meeles? Loomad mõtlevad visioonides.


Neljas meditatsioon:

Nüüd tehke ülaltoodut tuttava inimesega. Võite valida iga päev erineva inimese. Mõelge nende mõtetega.


Mida ülaltoodud harjutused teevad:

Palju. Need on *väga tähtsad*. Kui omandate eespool nimetatud harjutused, annavad teile oskused, et

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE