Meditatsioonid astraalprojektsiooni jaoks


Astraalprojektsioon on see, kus teie hing tegelikult lahkub teie kehast. See erineb kaugnägemisest, kus te sisenete transsi ja soovite end kindlasse kohta. Järgnevad kaks meditatsiooni on vaid põhilised suunised. Soovitan põhjalikuma teabe saamiseks klõpsata allpool olevatel PDF-linkidel.

Meditatsioon 1

See meditatsioon tundub veidrana. Lihtsalt veenduge, et te tõsiselt tahate projitseerida, muidu võib igasugune kõhklus teid oma kehas kinni hoida. Te peate olema lõdvestunud, nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Esimesed korrad on kõige raskemad. Nagu kõike muudki, muudab järjepidev harjutamine selle lihtsamaks, kuni te ei pea enam isegi sügavasse transsi minema, vaid võite igal ajal soovi korral projitseerida. Mõnedele inimestele on projitseerimine lihtsam kui teistele, sest nad on seda teinud eelmistes eludes.


 1. Tundke end tõeliselt mugavalt ja minge transsi. Kui olete nii lõdvestunud, et ei tunne enam oma keha, olete valmis.
 2. Visualiseerige oma astraalkeha oma füüsilise keha sees, mida hoiavad seal teie seitse tšakrat. Tšakraid võib visualiseerida kui värvilisi nuppe.
 3. Võtke iga pöörlev tšakra ja peatage selle pöörlemine ning tehke veerand pööret vastupidises suunas, nagu keeraksite uksenuppusid.
 4. Lõdvestuge ja laske lahti ning proovige väljuda.

Meditatsioon 2


See on pigem ettevalmistav harjutus. See ei ole kaugeltki nii võimas kui eelnev, kuid vähem intensiivne neile, kes soovivad seda pigem järk-järgult teha.

 1. Lamage ja lõdvestuge, nagu eespool. Minge transsi. Lõdvestuge nii palju, et tunnete, nagu hõljuksite.
 2. Nüüd tõstke oma vasak astraalkäsi üles. Visualiseerige seda. Te peate seda ette kujutama, kuid energia järgib seda, kuhu see on suunatud.
 3. Tõstke oma parem astraalkäsi üles ja puudutage oma nägu.
 4. Puudutage oma mõlemaid astraalkäsi koos.
 5. Tehke sama mõlema jalavarre ja jalalalabaga.
 6. Kujutlege, et kogu teie astraalkeha hõljub teie füüsilise keha kohal või kusagil mujal ruumis ja keskenduge sellele, et olete seal. Lihtsalt lamage seal ja keskenduge sellele mõnda aega.
 7. Kordage seda harjutust sageli ja lõpuks järgneb astraalprojektsioon.

 

Põhjalikum teave:

Robert Bruce'i uurimus astraalprojektsioonist [PDF-formaadis]

CIA Remote Viewing Manual [PDF formaat]

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PÕHILELE

Tagasi Meelt puudutavale teabele 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457