MAGNUM OOPUS


Saatan ütles mulle, et ta annab mulle Magnum Oopuse valemi. Magnum Oopus on satanismi kõrgeim teos ja kõigi legitiimsete okultistlike distsipliinide, allegooriate ja jumalate legendide lõpptulemus.

Magnum Oopus on füüsiline ja vaimne täiuslikkus ja surematus.

Magnum Oopuse mõju muudab väidetavalt vananemise vastupidiseks - hallid juuksed võtavad

tagasi oma loomuliku värvi, kaotatud hambad kasvavad tagasi, haigused paranevad ja täiuslik tervis taastub.

Soovitan tungivalt, et igaüks, kes seda tööd alustab, oleks täiesti puberteedieast väljas.

See osa on loomisel, kuna Saatan ja Azazel töötavad minuga praegu ja rohkem teavet on tulemas. Ma hoian kõiki kursis, kui lisateavet lisatakse.

Deemonid, kes on spetsialiseerunud "metallitööle" - kõik see on vaimne ja metallid on tšakrad. Paljud deemonid on spetsialiseerunud juhendamisele seoses Magnum Oopusega. Sellest on abi, kui teiega töötab üks Deemon/ess.

Ilmselgelt on Magnum Oopus väga edasijõudnutele ja igaüks, kes seda tööd alustab, peaks olema täiesti tuttav nii otsese kogemuse kui ka teadmistega jõumeditatsioonist.

See töö on protsess, mis võtab aega. Antud meditatsioonid on erakordselt võimsad ja need ei ole mõeldud algajatele või kogenematuile. On öeldud, et lõpuks leiavad paljud liiga hilja tõe, et kristlus ja tema kaaslased on õelad pettused ja valed, kuid nende jaoks on liiga hilja. See töötamine võtab aega.

On teatud eelmeditatsioonid, mida algatajad peavad tegema, et valmistada hinge ette edasijõudnud töödeks, mis tuginevad neile. Need on toodud allpool.

Sügavamatel uurimustel annab Saatan oma lastele surematuse kingituse. Saatan on teadmiste tooja ja andja koos paljude deemonlike sõpradega. Saatan on üks ja ainus Tõeline Jumal ja inimkonna looja. Kristlased räägivad juttu täiuslikkusest, surematusest, igavesest elust jne. Kõik kristluses on vale.

Saatan näitab meile tõde ja teed.


HAIL SATAN!!!!


Ma annan oma asjad nende kätte, keda ma olen proovinud ja kes on kooskõlas minu soovidega.

- Saatan

Esimene samm 

Teine samm 

Kolmas samm 


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457