Kuninga ja kuninganna meditatsioon

Hingel on olemas mees- ja naisaspekt. Põhjus, miks vaenlane paneb nii palju rõhku "südame" tšakrale, on see, et see on põhimõtteliselt jõuetu ja neutraalne. See on ühendaja ja mitte midagi enamat. Anton LaVey kirjutas oma raamatus "Saatanlikud rituaalid" seoses "Saatana seitsme torniga",

"Selle riba ääres olid intervallides seitse torni - Saatana tornid (Ziarah) - kuus neist trapetsikujulised ja üks, Laleshi mäe keskpunkt, terava, soonilise tipu kujuga."

Ülaltoodu on allegooria, "keskus" on neutraalne "südame" tšakra, mis on teistest erineva kujuga. Sügavas meditatsioonis näevad paljud meist seda teistsugust tšakrat, mis on kujundatud nagu yoni [tupp].

Kes on nüüd 'Inanna'? Ta on 'Taevaskuninganna'. Sõna 'taevas' tähendab tegelikult 6. ja 7. ülemist tšakrat ja nende laiendusi, nagu näiteks ülioluline käbinääre. Tulles tagasi minu eelmise aasta septembri jutluse juurde, mis käsitles energia fikseerimist, on tuntud valentinuse süda, millest on läbi löödud nool, allegooria ja sümbol, mis tähistab käärmeenergia fikseerimist. Süda ei asu rinnus, nagu vaenlane püüab meid uskuma panna, vaid see asub peas ja seda moodustavad ida, pingala ja sushumna, ja siin on selle illustratsioonid:

Nüüd, nagu me teame, Inanna ehk Astaroth, Ishtar ja tema teised nimed, valitseb südametšakrat. Südame tšakra on peas, mitte rinnal, kuna vaenlane on selle ära rikkunud ja kristliku trikiga, kus sellel räpasel jeesusel on alati käed lahti ja see südame tšakra on rinnal paljastatud, näeme siin veel ühe koleda aspekti sellest pettusest. Lisaks, sellest, mida ma isiklikult usun, on see, et emotsioonide asukoht ei ole rinnus, mida asjatundmatud nimetavad "südame" tšakraks, vaid kurgus. Mitu korda, kui te tunnete kurbust või tahate nutta, mõjutab see teie kurgutšakrat? Teil tekib kurgus klomp enne nutmist. Kus on siis emotsioonide tegelik asukoht? Ka selle kohta ütles Saatan mulle seoses kurgutšakraga, jah, see on Merkuuri tšakra, mis valitseb kommunikatsiooni ja selle kõrgemat oktaavi planeeti Uraani, on ülal käbinäärme lähedal ja valitseb telepaatilist kommunikatsiooni, verbaalse kommunikatsiooni kõrgemat oktaavi.

Laste muinasjuttudes, nagu näiteks "Uinuv kaunitar", säilinud allegooria kohaselt suudleb prints sageli magavat printsessi ja äratab ta üles. Selle tähendus on, et 666. päikese tšakra [jumalate kuningas] aktiveerimine ja võimestamine ühendab 6. tšakra; käbinäärme ja aktiveerib selle näärme, et see eraldab eliksiiri/ambroosiat, mis teeb surematuse võimalikuks ja muudab füüsilise vananemise vastupidiseks. Tiibeti mantra Aum Mani Padme Haum tähendab "Juveel on lootose südames", kusjuures "juveel" on käbinääre. Ülaltoodud mantra on õige mantra. Vaenlane, on asendanud kõikehõlmava "AUM"i "om"-iga, millel ei ole tegelikku jõudu. Nagu enamik meist teab, sümboliseerib lootos/lilje kroonitšakrat ja seda valitseb Lilith; põhitšakrat valitseb Saatan [tšakra, mis sisaldab madu], ning Saatana ja Lilithi ühendamine näitab tõusnud madu; mees ja naine.

Nüüd, meditatsiooniks, mis ühendab kuninga [3. päikese 666. tšakra] ja kuninganna [6. tšakra ja käbinääre]; selleks, et magnum opus toimiks, peavad kuningas ja kuninganna olema ühendatud. Lilith ütles mulle, et see meditatsioon võtab enamasti veidi aega, et luua energiaühendus.

Märkus: See meditatsioon ei ole mõeldud uutele inimestele.

Sellega koos kasutatakse saatanlikku roosikrantsi. Selle meditatsiooni tegemiseks tuleb vibreerida 108 korda Kuninga jaoks ja veel 108 korda Kuninganna jaoks. 108 + 108 = väga püha arv 216.

Kuninga & Kuninganna ühendamiseks:

1. Vibreerige "RAUM" -- RAH-UU-MM oma päikesetšakrasse 108 korda.

2. Lõdvestuge ja püsige paigal ning tundke, kuidas sellest tulenev energia mõne minuti jooksul teie sisemusse tõuseb.

3. Vibreerige 'AUM' -- AH-UU-MM oma käbinäärmesse 108 korda. [Enne seda proovige oma käbinäärme asukoha määramist tunnetuse järgi. See asub 6. tšakra paremal allosas või umbes seal. See tundub nagu õõnes. Tehke lihtsalt nii hästi kui suudate.

4. Lõdvestuge ja püsige paigal ning tundke energiat paar minutit.

5. Nüüd vibreerige "Inanna" oma 6. tšakrasse seitse korda. YEEE-NAH-NAH

6. Keskenduge sellele energiale veel 10-15 minutit. Kui te aktiveerite oma käbinäärme, siis teate seda. See lööb teid tugeva ekstaasiga.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

© Copyright 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457