Vesi

Omadused:

Inimesed, kellel on domineeriv vesi, on liiga kontaktis tunnete ja emotsioonidega. Nad on selgeltnägijad ja märkavad asju, mida teised ei näe, näiteks peeneid nüansse. Liiga palju vett tekitab irratsionaalseid hirme, sundsoove, ülitundlikkust, ohutunnet. Need inimesed saavad väga kergesti haiget ja solvuvad, nad on mõjutatavad ja nende emotsioonid võivad nende üle domineerida. Vesi on intuitiivne, ülereaktiivne, kartlik, arglik, tekitab sisemise tühjuse tunde. ja õhutab äärmuslikku käitumist. Vesi on kaastundlik, lojaalne, pühendunud ja osavõtlik. Vesi on emotsionaalne põhimõte.

MÄRKUS. Inimesed, kellel element puudub, väljendavad seda elementi tavaliselt erineval viisil kui need, kellel element on olemas. Need, kellel vett napib, võivad tegelikult olla üsna emotsionaalsed. Adolf Hitleril puudus vesi, kuid ta oli väga emotsionaalne. Seda oli näha tema kõnedest. Need meist, kes on teda astraalis kohanud, teavad, et ta on äärmuseni hooliv ja vastutustundlik. Vaatamata tema kohta räägitud lõpututele valedele, oli ta üks parimaid humaniste, kes eales elanud, samuti armastas ta loomi ja pani Natsi-Saksamaal loomaõigusi käsitlevad seadused jõusse.

Vee esilekutsumiseks minge kergesse kuni keskmisesse transsi ja kujutage ette, et olete suures basseinis või järves täielikult vee all. Vesi peaks olema vaikne. Lihtsalt lõõgastu. Hingake vett sisse kõikidest keha külgedest, eest, tagant, pea ülaosast ja jalgade alt. Kujutage ette, et teil hakkab jääkülm. Tehke seda seitse hingetõmmet JA AINULT SEITSE HINGAMIST! ÄRA ROHKEM TEE! SAATE TEHA ISEGI 2-3 HINGAMIST, KUID MITTE ROHKEM KUI SEITSE!

Selle harjutuse jaoks on kaks võimalust:

1. Saate hingata vett tagasi eetrisse pärast iga sissehingamist ja isegi veel veidi välja hingata, kui olete seitse hingetõmmet lõpetanud (see on kõige ohutum viis) VÕI

2. Saate vett säilitada. Elementide säilitamisega edenete kiiremini, mõistate, kuidas iga element teid tunneb ja mõjutab, ning suurendate oma võimet iga elemendiga hakkama saada, kuid pidage meeles – see pole kõigi jaoks. Parem on võtta asju aeglasemalt ja olla ettevaatlik. Ärge unustage alati kasutada tervet mõistust.

Umbes 12–24 tunni pärast istuge vaikselt ja mõtisklege mõni minut selle üle, kuidas te end pärast vee tõmbamist tunnete.

Mida arenenumaks sa saad, seda rohkem tunned veeelemendi külmust. Sa peaksid tundma end nagu jääplokk. Adeptid suudavad hoida keha jääkülmana ka kõige kuumema suveilmaga. Veeelement võib õhutada depressiooni, seetõttu on oluline liikuda aeglaselt. Vett kasutatakse ligitõmbamisega seotud rituaalides.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE