Akaša/kvintessentsi/eetri kutsumine


Olen leidnud kvintessentsi [akasha/eeter], mis toimib meediumina energiate ja hingejõudude võimendamiseks. Väidetavalt annab eeter ka "nähtamatuse" nii, et teda ei märgata. Kui proovite seda teha, on väga oluline teha seda ka tühja mõtlemisega, kuna mõtted annavad energiat. Muidugi ei tähenda see füüsilist nähtamatust, vaid nähtamatust selles, et sind ei märgata, nagu hästi treenitud Ninja seda teha võib.

1. Visualiseeri ja tunne end piiramatu ruumi keskmes. See tundub hõljumisena. Ei ole midagi ei üleval ega all ega küljel. Kvintessents on ultraviolettkiirgus, mis on väga sarnane musta valgusega. Neile teist, kes on tuttavad 1970. aastate mustade tuledega ja sellega, kuidas need plakatitel fluorestseeruvaid värve valgustasid, peaksite seda värvi visualiseerima, kuna see on väga võimas. Mustad tuled on ultraviolettkiirgus. Kui te pole tuttav, tippige otsingumootorisse "must tuli"; näha ka mustade tulede 'pilte'; ja mustad lambipirnid. See energia on esimene samm valguse mittenähtavas spektris. Hing koosneb nii valguse nähtavast kui ka mittenähtavast spektrist.

2. Hingake sisse akashat/eetrit, visualiseerides end täielikult ümbritsetuna ultraviolettenergiast nagu energiahingamise puhul ja täitke sellega kogu oma olemus üheteistkümneks hingetõmbeks.

TUNDGE seda energiat ja keskenduge sellele oma mõistuse ja astraalmeeltega.

3. Mõtiskle 10-15 minuti jooksul selle energia esilekutsumisel tekkiva tunde üle.

"Teoreetilises osas on mainitud, et elemendid pärinevad akasha printsiibist, mille abil neid domineeritakse ja hoitakse õiges tasakaalus.

Pärast pikka treenimist saab elementidega häid tulemusi saavutanud mustkunstnik ka juhtida parimat prinsiipi, milleks on astraaleeter."

"Oleme kuulnud, et akasha on esmane allikas, kõigi põhjuste sfäär. Iga tahtlik põhjus, nagu soov, mõte, igasugune selles sfääris loodud kujutlus koos dünaamilise veendumusega, tuleb kindlasti teoks teha elemendiga, olenemata sellest, millisel tasemel või sfääril realiseerimist tingimata tuleb teostada. See on üks suurimaid maagilisi saladusi ja universaalne võti mustkunstnikule, kes mõistab selle ulatust alles hiljem oma arengu käigus."

-Franz Bardon "Initsiatsioon hermeetikasse" © 1956

Eeter (klassikaline element)

Vikipeediast, vabast entsüklopeediast.

(Ümbersuunatud lehelt Quintessence (alkeemia))

"Eeter on viies klassikaline element Vana-Kreeka filosoofias ja teaduses. Tundub, et see kreeka mõiste tuleneb otse akashast, selle hinduistlikust vastest. Kreeka doktriinides näib, et eeter oli taevane tuli, puhas olemus, kus jumalad elasid. ja mida nad hingasid. Sellega seoses tundub, et eeter on kiirgussoojus nagu päike, mis on võimeline levima tühjas ruumis. Kreeka sõna "aither" tuleneb indoeuroopa tüvest aith- ("põlema, sära"). See juur esineb Aitioopia (Etioopia) nimes, mis tähendab midagi nagu "põlenud maa".

"Eetrit peeti kunagi aineks, mis täitis kogu ruumi. Aristoteles lisas selle viienda elemendina (kvintessents) põhimõttel, et loodus jälestab vaakumit."

"Oliver Nicholson juhib tähelepanu sellele, et erinevalt 19. sajandi tuntumatest helendavast eetrist oli klassikalise eetri vanemal kontseptsioonil kolm omadust. Nende omaduste hulgas oli klassikalisel eetril mittemateriaalne omadus, mis oli "väiksem kui nähtava valguse sõiduk" ja vastutas "metallide tekitamise" ja kõigi kehade arengu soodustamise eest."

[1]"Robert Fludd väitis, et eeter oli oma olemuselt "peenem kui valgus". Fludd tsiteerib 3. sajandi vaadet Plotinusele, mis käsitleb eetrit läbitungiva ja mittemateriaalsena."

"[2]"Teised 1800. aastate vaated, nagu James Clerk Maxwell, Lord Kelvin ja Nikola Tesla, olid seisukohal, et eeter sarnanes rohkem sellele, et see on tegelikult elektromagnetväli."

"Kaasaegses füüsikas nimetatakse tumedat energiat mõnikord kvintessentsiks selle sarnasuse tõttu klassikalise eetriga."

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE