Korduma kippuvad küsimused deemonite kohta


Ma viisin läbi rituaali, kuid deemon ei ilmunud.

Vastus
Ma olen saanud palju e-kirju inimestelt, kellele pärast mitmeid kutsumise katseid ilmus lõpuks deemon ja pärast seda läksid kõik kontaktide võtmise katsed hästi. Sageli on põhjuseks see, et inimene on uus ja/või ei ole psüühiliselt piisavalt avatud, et tunda deemoni kohalolekut. Püsivus ja kannatlikkus tasub tulemustes ära. Saatan on tugev, kui inimesel on kannatust. Järjepidev meditatsioon, hingamisharjutused, ja kui te, siis Hatha [füüsiline] jooga avab teie mõistuse ja hinge.

Kuidas ma tean, kas deemon kuulis minu kutsumist?
Vastus:

Jällegi, see on ilmselt sellepärast, et te olete uus. Otsige peeneid märke, nagu küünlad ja/või suitsuküünlad, mis leegitsevad ja särisevad rituaali ajal. Mõnikord, kui te olete psüühiliselt piisavalt avatud, puudutab deemon teid füüsiliselt. Sageli tulevad deemonid meie juurde unenägudes. Esemeid võidakse liigutada, uksed võivad avaneda või sulgeda [see on väga haruldane, kuid võib juhtuda], tuuled võivad tulla tühjalt kohalt; te võite tunda deemoni energiat või saada muid isiklikke kogemusi, mida siin ei ole loetletud. Olge lihtsalt avatud ja teadlik. Otsige kokkusattumusi.

Mis siis, kui ma ei leia õiget värvi küünlaid?
Vastus:

Tehke kõik endast olenev, et tulla värvile nii lähedale kui võimalik. Kristliku kontrolli ja surve tõttu on paljud kohad, kus müüakse musti küünlaid ja muid satanistlikes rituaalides kasutatavaid värve, hakanud vähenema. Teie soov ja see, mis on teie südames ja meeles, on tähtsam kui küünla värv. Internetis võib leida igasuguste värvidega küünlaid.

Kas deemoneid saab kutsuda ainult öösel?

Vastus:

Esimene kutsumine peaks ideaalis toimuma öösel. Öösel on tavaliselt vaikne ja soodsamad psüühilise töö jaoks. Energiad öösel on teistsugused kui päeval. Parem [psüühiline] ajupool on pimedal ajal loomu poolest aktiivsem. Kui te olete deemoniga suhte sisse seadnud, võite teda igal ajal telepaatiliselt kutsuda ainult keskendumise teel, kui deemon ei tunne teisiti. Ta annab teile sellest teada. Kui deemon on hõivatud, mis on tihtipeale nii, võib ta teid hiljem, tavaliselt päeva jooksul, külastada.

Kas ma pean deemoni kutsumisel alati täitma täieliku rituaali?

Vastus:

Ei. Kui suhe on loodud, peaks piisama lihtsalt keskendumisest ja telepaatilisest kontakti võtmisest temaga, kas tema sigiliga või ilma, et ta ilmuks ükskõik kus ja millal, tingimusel, et olete äärmiselt lugupidav ja mitte kunagi nõudlik. Mõnikord ei ilmu deemon, kui tal on põhjus, kuid ilmub hiljem. *Tundmatu deemoni kutsumisel peaksite alati sooritama rituaali.

Pärast deemoni kutsumist ja lähedast kontakti/kutsumist tundsin valu, kihelust, äärmiselt võimsat energiat jne.

Vastus:

Deemonitel on palju suuremad bioelektrilised võimsused; nende hinged on palju võimsamad kui inimese omad. Sageli põhjustab lähedane kontakt liigset bioelektrilisust, mis jääb meiega pärast kontakti. Kuna meie füüsilised süsteemid ei ole sellega harjunud, võib meil tekkida kõrgendatud energiatase ja mõnel juhul füüsiline ebamugavustunne lühikest aega pärast deemoni lahkumist. Kui me ehitame oma bioelektrilisust üles, suudame toime tulla intensiivsema ja intiimsema kontaktiga Dementsoonidega ega tunne midagi ebameeldivat. Minu enda kogemus on olnud, et mu nahk on tundunud väga tundlikuna, nagu oleks ta kerge päikesepõletusega.

Deemonid ja bioelektrilisus 


Tagasi: Deemonid, põrgujumalad 

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457