Elementide esilekutsumine

Kui teie eesmärgid on isiklikud ja puudutavad teid ennast, on käes aeg energiat välja kutsuda ja see endast projitseerida.

Energia esilekutsumine on erinev. Kui loitsud on mõeldud teistele, on oluline energia esile kutsuda, kuna energia, mille projitseerite endast, loob ühenduse inimesega, kellele selle saadate. Arusaadavatel põhjustel on see ebasoovitav nii needmise kui ka tervendamise puhul. Kasutatav energia tuleb võtta universumist. Väga oluline on vallata nii elementide esilekutsumist kui ka äratamist (evocation ja invocation), et jõuda edasijõudnud võimete juurde.


Tule esilekutsumine
Astuge transsi ja kujutage ette, et olete keset tuld. Tundke kuumust ja kuulge leekide susisemist ja praksumist ning tunnetage põlemist. Nüüd hakake seda tuld koguma ja kondenseerima enda ees olevaks sfääriks. Tõmmake tuleelement kõigist suundadest enda ees olevasse sfääri. Mida rohkem tuleelementi sfääri suunate, seda tihedamaks, materjalisemaks ja kuumemaks see muutub. Seda tehes peaksite tundma soojust. Mida rohkem tuld kokku surute ja kondenseerite, seda rohkem kuumus kasvab. Tegelikult peaks teil olema tunne, nagu oleksite sõna otseses mõttes ahjus.

Nüüd lahustage tulesfäär, visualiseerides selle hajumist – täpselt vastupidiselt sellele, kui te selle kokku tõite. Jätkake tööd selle nimel, et visualiseerida, kuidas see hajub, kaotab oma jõu, väe ja soojuse ning lahustub lõpuks mitte millekski.

**

Õhu esilekutsumine
Astuge transsi ja kujutage ette, et olete õhu keskel, täitke sellega kogu ruum. Tõmmake õhku kõikidest suundadest üheaegselt enda ees olevasse sfääri. Täitke ja pakendage kera õhuelemendiga. Peaksite tundma end väga kergelt, justkui hõljuksite.

Kui olete õhu sfääri pakkimise lõpetanud, lahustage see nagu tulekeraga.

**

Vee esilekutsumine
Astuge transsi ja kujutage ette, et olete keset ookeani või järve. Tõmmake sisse veeelementi igast suunast. Tunneta vett algul külma auruna, mida lähemale seda oma kehale tõmbad, vett aina enam kondenseerudes peaksid tundma jäist külma. Nüüd pakkige veeelement enda ette kera sisse ja seejärel lahustage see samamoodi, nagu tegite tule ja õhuga. Laske sellel tühjaks aurustuda.

**

Maa esilekutsumine
Minge transsi ja tõmmake sisse kõigist suundadest üheaegselt savile sarnast halli mass. Mida lähemale seda endale tuua, seda pruunikamaks ja pruunikamaks, rikkamaks nagu muld ja tihedamaks see läheb. Täitke ruum täielikult maaelemendi raske massiga ja kujutage ette, kuidas see sfääriks tiheneb. Tundke raskust ja gravitatsiooni ning selle survet oma kehale. Kui olete lõpetanud, lahustage see nagu teiste elementidega.

**

Kutsuge uuesti esile tule element, kuid seekord võtke enda ees klaas leiget vett ja tõmmake tuld igast suunast ja kondenseerige see veeklaasi. Selle harjutuse jaoks on kõige parem kasutada läbipaistvat klaasi. Kujutage ette, et vesi muutub koos tuleelemendiga aina kuumemaks.

Kui see õnnestub, tõuseb vee temperatuur mõne kraadi võrra. Kui olete lõpetanud, saate vett maitsta ja õnnestumise korral peaks sellel olema ebatavaline maitse.

Hiljem, kui leiate, et saate leige vee temperatuuri tõsta, seejärel töötage järjest külmema veega ja harjutage sama.


Viide: Franz Bardoni initsiatsioon hermeetikasse © 1956


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2006, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457