Ektoplasma

Ektoplasma kohta:

Ektoplasmal on palju erinevaid astraalseid kasutusvõimalusi. Maavälised olendid kasutavad seda palju tugevamal kujul kui inimesed. See on pilv, mis moodustub enne paljusid inimrööve, kus toimub aja ja mälu kadumine. Ektoplasma võib muuta inimese nähtamatuks ja seda võib kasutada surmarituaaliga tapmiseks. Kui selle aine valmistamise oskus on saavutatud, võib seda manifesteerida konkreetsetes värvides, mis on harmoonilised töö eesmärgi suhtes.

Kõige tavalisem näide ektoplasma kasutamisest on meediumide puhul. Ektoplasma annab esilekutsutud vaimule midagi, milles ta ennast manifesteerida saab. Ektoplasma võib ka mõttevormi loomisele palju rohkem jõudu lisada.

Kuidas eritada ektoplasmat:

Ektoplasma on aine, mida me näeme pilvedega koos. See on ektoplasma vähene vorm, kuid sellega saate alustada.

Küünlavalgus sobib selle harjutuse jaoks suurepäraselt. Küünla värv ei ole siinkohal oluline, seega kasutage seda, mis teil on olemas.

Kui teil on must peegel, siis kasutage seda, kuid ka mis tahes muu sarnane rekvisiit sobib. Võite kasutada ka tavalist peeglit või kaussi tumeda või musta vedelikuga.

  1. Istuge vaikses hämaralt valgustatud ruumis.
  2. Lõdvestuge ja minge transiseisundisse. See ei pea olema sügav transs, lihtsalt piisavalt, et te oleksite keskendunud.
  3. Vaadake peeglisse või vedeliku kaussi ja vahtige ühte punkti. Lõpuks peaksite nägema pilvede moodustumist.
  4. Keskenduge nendele pilvedele, soovides, et need pehmelt kondenseeruksid ja pakseneksid.
  5. Kui suudate järjekindlalt tahta, et pilved kondenseeruksid ja pakseneksid, võtke pilved õrnalt ja aeglaselt peeglist ära. Peaksite endiselt nägema pilvi enda ees. Püüdke keskenduda neile kaks kuni kolm minutit.                                                                                                              Eesmärk on seda ainet eritada ja sellega tahte järgi manipuleerida.
  6. Pilgutage silmi, liigutage sõrmi ja varbaid ning tooge end õrnalt transist tagasi.

Kui te hakkate ektoplasma eritamises osavaks saama, tehke ektoplasma pallikujuliseks. Sealt edasi töötage selle paksemaks muutmise ja erinevate kujude moodustamise kallal. See nõuab harjutamist, nii et olge kannatlik. Mõne aja pärast saate seda eri värviliseks muuta, et saavutada konkreetseid eesmärke.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457