Energia suunamine
Azazelilt


Et oma võimeid maagias täiel määral ära kasutada, on oluline tunda energiat; seda tajuda, kuidas seda absorbeerida, tuvastada, välja saata ja sellega manipuleerida. Selleks tuleb mediteerida, end selle suhtes tundlikuks teha ja sellega töötada. Järjepideva harjutamisega suurendab energiameditatsioon loomulikult teie bioelektrilisust. Te saate seda energiat sageli tunda, lihtsalt olles sellest teadlik. Teadvustamine on võti võimete ja jõu edasiminekuks. See harjutus toimib kõige paremini pärast hatha joogat, mantrat või mis tahes meditatsiooni, mis annab teile energiasüsti.

1. Lamage vaikselt ja teadvustage oma keha vasaku külje energiat, seejärel oma parema külje energiat.

2. Suunake energiat küljelt küljele ja seejärel tooge see mõlemalt poolt kokku oma torso keskel. Teete seda, keskendudes oma meelega ja keskendudes oma torso keskele või kuhu iganes mujale soovite energiat suunata. Peaaegu kohe peaksite tundma energiat oma torso keskel. Kus iganes meel on kavatsusega keskendunud, järgneb energia sinna.

3. Laiendage sealt energiat üle keha ja aurasse ning seejärel tõmmake energia kokku. Keskendage oma tähelepanu oma aurale [energiaväli vahetult väljaspool keha].

4. Jätkake energia laiendamist ja kokkutõmbamist, kuni teie keha mõlemad pooled tunnevad end tasakaalus. Seejärel tunnetage vasaku ja parema külje energiaid koos.

5. Tunnetage energiat oma keha esiosast, seejärel tagaküljelt, korrates samu samme, mis on kirjeldatud eespool.

6. Tehke seda uuesti, seekord vöökohast ülespoole, siis vöökohast alla. Sama nagu eespool.

7. Nüüd tunnetage energiat kogu oma kehas tervikuna. Harjutage mitu korda oma aura laiendamist ja kokkutõmbamist.

8. Viimasel korral koondage energia oma keha keskele ja laiendage seda õrnalt välja, laiendades oma aurat, veendudes, et see tundub tasakaalustatud ja ühtlane.

9. Mediteerige mõne minuti jooksul, tundes, kuidas energia õrnalt kiirgab ja laiendab teie aurat.

See on suurepärane harjutus energia tahtlikuks suunamiseks.

Väga oluline on alati suunata oma energiat ülespoole ja kroonitšakrast välja. Mõnikord tunnete, et see triivib teie jalgadesse ja jalalabadesse. See ei tohiks jääda sinna pikemaks ajaks, sest see võib tekitada probleeme vereringe puudumise tõttu.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457