Kuidas soovimatud inimesed/olendid oma aurast eraldada

Inimesed meie elus, eriti need, kelle suhtes meil on emotsioone ja/või kellega oleme lähedased, kas positiivsed või negatiivsed, on seotud meie auraga. Tavaliselt oleme kiindunud tšakratesse. Need sidemed võivad kesta mitu elu. Kõige sagedamini esinevad need pereliikmetel, meie lähedastel ja neil, kes on meie elu mis tahes olulisel moel mõjutanud, sealhulgas lemmikloomad.

Esinevad psüühilise seotuse sümptomid, millest enim väljenduvad mõtted ja/või tunded, mis ei ole sinu omad, tugevad eelaimused lähedase või pereliikme suhtes ning muud tüüpi telepaatilised emotsioonid ja tunded. Et teada saada, kas mõte või tunne on teie enda oma, võtke mõni hetk aega, et end eetrisse neelata. Seda tehakse visualiseerides ennast eeterelemendi ultraviolettvalguses. 1970. aastate "mustad tuled" on eetri värvi. Kui tunne/emotsioon kaob peaaegu kohe, pole see sinu oma. Kui see jääb, siis on see sinu.

Vabanedes soovimatust Suhtekiindumusest/mõjust, peame tunnistama, et probleem on olemas ja PEAME TAHTMA lahti lasta. Kui töö teostaja alateadlikult ei taha lahti lasta, on see harjutus palju raskem. Lisaks on inimesi, kellel on nii tugevad tunded, eriti armastuse kinnisidee osas, et nende tunded võivad meie omadega põimuda, muutes isegi töö tegemise keeruliseks.

Tööd tuleks korrata iga päev alates 3 päeva pärast täiskuud kuni noorkuuni. Kangekaelsete juhtumite korral võib vajada töötlemist korrata 40 päeva või isegi kauem, olenevalt sideme tugevusest.

 

SOOVIMATU INDIVIDUALI EEMALDAMISEKS OMA HINGEST:

Kahaneva kuu tsükli ajal leidke vaikne koht, kus teid ei segata.

Alustage ühe inimese korraga eemaldamisega. Kui neid on mitu, eemaldage üks inimene korraga, kuna mitme inimese kallal töötamine hajutab teie energiat ja muudab kogu töö ebaefektiivseks. See töö võib olla aeganõudev.

Küsige oma mõttelt, kus on ühendus/ühendused. Te leiate, et eksisteerib vastastikune side, kus tšakrates on üks või mitu kinnitust. Kui te ei leia kiindumus(t)e asukohta [mida tugevam on side/mõju, seda rohkem kiindumusi], siis peate eemaldama mõju kõigist oma tšakratest, et olla kindel, et see on täielikult kadunud.

1. Kinnitage: "Ma eemaldan nüüd kõik sidemed [isiku nimi] oma hingest, totaalselt, jäädavalt ja täielikult."

Võtke nii palju aega kui vaja; kasutage astraalnuga, saagi, laserit või muud, millega teile meeldib töötada, ja eemaldage ühendused ükshaaval täielikult oma tšakrast, vibreerides samal ajal seemnemantrat "TH" ja suunake see vibratsioon sinna, kus ühendus katkeb. Hingake sisse, visualiseerige, kuidas tööriist valge/kuldse valgusega heledamaks muutub, ja väljahingamisel vibreerige TH-d. Kujutage ette ja "kasutage", et ühendus katkeb jäädavalt.

Sinu tahe peab siin olema tugev, sest teine ​​inimene ei pruugi tahta lahti lasta ja sa võid tunda tema meeleheitlikku rippumise tunnet, eriti kui tegemist on armastuse kinnisideega. Tihendage valguse/energiaga iga tšakra, kus ühendused olid kinnitatud, valge/kuldne on kõige võimsam, kuna see tõrjub ka kõik uuesti ühenduse loomise katsed.

2. Kui olete oma tšakratest ühenduste katkestamisega lõpetanud, puhastage oma aura.

3. Seejärel peate oma aura sulgema. Seda tehakse, visualiseerides eredat valget valgust nagu Päike [valge valgus tõrjub ja kallutab kõrvale] ning kinnitan:

"Minu aura tõrjub pidevalt ja suunab kõrvale [isiku nimi] energiaid igal viisil. "

5. Lugeg saatanliku roosikrantsi, koos Päikese seemnemantraga, sest see tugevdab tööd ja põletab ära kõik edasised taaskinnituskatsed. Saate valida, millise Päikese mantraga töötades mugavalt tunnete, kuid kui olete tööga alustanud, ärge seda mantrat muutke.

"SURYA" SUUU-RR-YAH

või

"RAUM" RR-AHH-UUU-MMM.

[Kindlasti veeretage oma R-i].


"Valgus on jõud" - Lilith

On ka teist tüüpi kiindumus ja seda nimetatakse "psüühiliseks vampiiriks". Psüühiline vampiirsus tekib siis, kui indiviid seob end astraalselt teise hinge külge. Tavaliselt kinnitub ta ühe või mitme peremehe tšakra (enamikul juhtudel südame) külge ja tühjendab peremehe energiat. Kõigis lähisuhetes on vastastikune hingeside nii heas kui halvas. Psüühilise vampiiri puhul on suhe analoogne parasiidi ja peremehe omaga. Selgeltnägija vampiir ei pea isegi suhtesse sattuma, sest on loomulik, et tema hing toitub teiste energiatest.

Peremehe energia kahaneb lõpuks, eriti kui ta on psüühilise vampiiri vahetus läheduses. Olenemata sellest, kas vampiir on oma peremehe füüsiliselt lähedal või kaugel, kui psüühiline vampiir on end peremehe külge sidunud, saab ta peremehe tühjaks teha.

Psüühilised vampiirid võivad olla võõrad, kuid paljudel juhtudel võib psüühiline vampiir olla isegi pereliige.

Peaaegu kõigil psüühilise vampirismi juhtudel on vastuvõtval inimese nõrkus. Parasiidi/peremehe suhe rahuldab sageli ühe või mõlema asjassepuutuva isiku täitmata vajaduse. Kiinduva inimese energia toidab sellest.

Põhjalikuma teabe saamiseks, mis on kirjutatud õpetlikust ja haritud vaatenurgast, hõlmates ka verejoojate teemat ja selgitades vampiirilegende, on see raamat väga soovitatav:

Vampiirid: Okultne tõde, autor Konstantinos, © 2004


Jõusõnade kasutamine-hinge vabastamine 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457