Värvide maagilised omadused

Must
Must neelab, peidab, loob segadust ja kaost, uued algused, teadmised peidetud asjadest, valguse sisaldaja, üks võimsamaid värve. Musta sobib kasutada enesekontrolliks, vastupidavuseks ja kannatlikkuseks. Seda võib kasutada ka kaitseks, negatiivsete jõudude sidumiseks, takistuste ja blokeeringute lõhkumiseks, negatiivsete mõttevormide tagasipööramiseks ja lõhkumiseks. Parim on rakendada seda teistele.

Must valitseb juurtšakrat. Musta valitseb planeet Saturn, pärineb Maa elemendist. Algsetes religioonides tähistab see uusi alguseid. Saatanlikus alkeemias esindab must värv tühjuse meditatsiooni ja transformatsiooni.

Must maagia: Loob segadust ja kaost, toob lahkhelisid ja segadust vaenlastele.

Sinine
Tõde, elutarkus, kaitse, seesmine rahu, lojaalsus, okultne võim ja laienemine. Jupiter valitseb kuningsinist – õnn, laienemine, küllus, pikad reisid, kõrgharidus, juriidilised küsimused, maksud, investeeringud (kasuta koos rohelisega), fondid, õitseng ja võimalus. Spirituaalsus, Deemonite väljakutsumine, tervendamine, inspiratsioon, pühendumus, rahu, siirus ja tõde, truudus, seesmine rahu, teadmised ja elutarkus, harmoonia kodus, okultne võim ja laienemine.

Sinine valitseb kurgutšakrat. Sinine pärineb vee elemendist.

Must maagia: depressiooni õhutamine, kurbus, lootusetus, sümpaatia puudumine, külmus ja süngus.


Pruun
Suhtlemine loodusvaimudega, iseenda mina maandamine ja tsentreerimine. Pruuni kasutatakse loitsudes kindluse, neutraalsuse ja praktilisuse saamiseks. Pruuni energiaga töötamiseks kasutatakse jalgade tšakraid. Energiat tõmmatakse Maast jalgade tšakrate kaudu.

Must maagia: Pruuni kasutatakse otsustamatuse, kõhkluste, kurbuse, tuimuse ja ebakindluse esilekutsumiseks.


Kuldne
Suur varandus, intuitsioon, arusaamine, ennustamine, kiire õnn, finantstulud. Usun, et kuld tõmbab ligi suuri rahasummasid (rahameditatsioonide jaoks kasutage rohelist värvi koos sädeleva kullaga). Kulda kasutatakse ravitsemise, õnnetunde, autoriteedi, reputatsiooni, au ja isikliku väe saavutamiseks. Lisaks enesekindlus, kuulsus, õnn hasartmängudes, naudingud, populaarsuse/karisma tagamine, tervise ja vitaalsuse suurendamine, tervendamine, kaitse, edu ja maagiline vägi.

Kuldne on üks võimsamaid värvusi. Saatanal on kuldne aura. Kuldne on Päikese värv, pärinedes tule elemendist. Saatanlikus alkeemias esindab kuld hinge täiuslikkust. Iidse Egiptuse templites ja püramiidides on hieroglüüfides näha nii kuldset kui ka valge-kuldset värvust. Kuldne on rikkuse ja väe värv.


Roheline
Raha, viljakus, küllus, materiaalsed kasud, rikkus, tervendamine, suhtlemine loodusvaimudega, põletikuvastane. Veenus valitseb rohelist – armastus, armatsemine (südamlik; lihtsa iha/seksi jaoks sobib punane), truudus, lepitus, ilu, noorus, sõprus, külgetõmme, harmoonia, finantsiline kasu, sissetuleku kasvatamine, sotsiaalsed funktsioonid, omand, rikkus, isude rahuldamine, naudingud. Sobib alustamiseks ja kasvuks. Veenus valitseb rohelist – küllus, viljakus, edu, üldine hea õnn, harmoonia, surematus, heldus, materiaalne kasu, uuendamine, abielu, tasakaal ja tervenemine. Roheline valitseb südametšakrat.

Must maagia: kasutatakse teistele suunatuna armukadeduse, ahnuse, kahtluste, kibestumise, haiguse ja ebakõlade esilekutsumiseks.


Indigo [violetjas sinine]
Mediteerimine, psüühilised võimed, telepaatia, meelte lugemine, suhtlemine vaimudega, teadmiste omandamine telepaatiliselt. Kuu valitseb indigo üle. Indigo pärineb kvintessentsi/eetri/vaimu elemendist. Indigo valitseb kolmandat silma koos hõbedase ja valgega ning kuuendat tšakrat.


Oranž
Loovus, entusiasm, energia, vastupidavus; võimas suurte muutuste värv. Oranž aitab: kohanemisvõime, veetlus, äkilised muutused, stimulatsioon, entusiasm, loovus, energia, kontrolli saavutamine, õnne pööramine ja õigluse maksmapanek. Päike valitseb oranži. Oranž valitseb loovuse/seksuaalsuse tšakrat (2. tšakra) ja pärineb tule elemendist.


Purpur
Psüühilised võimed, elutarkus, ennustamine, needuste eemaldamine, tervendamine, psüühiline töö, äriedu, võimuesindajate mõjutamine. Võimas värv mille energiat võib olla raske käsitseda. Seda saab kasutada teiste peal idealismi põhjustamiseks ja nende inimeste mõjutamiseks kellel on sinu üle võim. Jupiter valitseb purpurit. Purpur valitseb kroontšakrat.

Must maagia: põhjustab teistes kurbust ja reetmist, kutsub esile türanniat, võimu väärkasutust.


Punane
Energia, kirg, põletikuline, iha, tugevus, kaitseb psüühilise rünnaku eest. Mars valitseb punast – kättemaks, viha, puhas seksuaalne iha, füüsiline rahuldus, julgus, otsusekindlus, vaenlastega tegelemine. Punast võib kasutada ka enesekindluse, tugevuse, atleetlikkuse jaoks ja musta maagia jaoks energia loomisel (kasulik iseendale jõu andmiseks enne musta maagia ettevõtmisi) ning intensiivsuse tekitamiseks. Põhjustab iha, energiat, jõudu, seksuaalset energiat, dünaamilisust, kirglikku armastust, füüsilist kirge, julgust, tahtejõudu, atleetlikkust (eriti võistlevat) ja vitaalsust. Mars valitseb punast. Punane pärineb tule elemendist. Punane ja must valitsevad juurtšakrat.

Must maagia: kättemaks, viha, õnnetuste põhjustamine, tulekahjud ja vigastused. Punane erinevalt mustast toob kaasa äkilised rünnakud, õnnetused, verevalamise, vägivalla ja vihkamise. Punast võib kasutada ka sõdade, anarhia ja jõhkruse põhjustamiseks.


Hõbedane
Arendab psüühilisi võimeid, neutraliseerib situatsioone, tõrjub hävitavaid jõude, töötab koos naissoost jumaluste jõududega. Kodu ja selle vahetu ümbrus, kujutlusvõime, mälu, psüühiline teadlikkus/unenäod, spirituaalsus, meditatsioon. Psüühikaga seoses meditatiivne/hüpnootiline. Kuu valitseb hõbedast. Hõbedane valitseb kolmandat silma.


Valge
Universaalne, tasakaalustab aurat, sest kõik värvused pärinevad valgest valgusest. Energiat andev, kaitsev, stimuleeriv, inspireeriv, hävitab kahjulikud energiad, puhastab aura, puhastav, puhtus ja süütus. Pakub kaitset kui rakendada suunatult teistele. Kuu valitseb valget. Valge valitseb kolmandat silma koos indigo ja hõbedasega.

Must maagia: Valget saab kasutada korruptsiooni, impotentsuse esilekutsumiseks ja sugutungi hävitamiseks. Valgega saab luua ka nõrkust, neuroosi ja hirmu.

Kollane
Intellekti, arvutite, kommunikatsiooni, audio, video, TV, elektroonika, raamatute ja kirjanduse värv. Kollane valitseb tahtejõu solaartšakrat. Kollast valitseb planeet Merkuur. Kollast saab kasutada veel: eksamite läbimine, meelte parandamine, sügavam keskendumine, mentaalse väe saamine, õppimisvõime, kõne, kirjutamine, kirjastamine, meediaprobleemid, kuulujutud, laim, intervjuud, vennad, õed, naabrid, klatš, vargus, kõik õppimise ja kommunikatsiooni valdkonnad, astraalne projektsioon, sõltuvustest ülesaamine ja harjumuste murdmine. Sobib sõpruse, kujutlusvõime, loovuse (oranž on loovuse jaoks palju võimsam), inspiratsiooni ja karisma tekitamiseks.

Kollane pärineb õhu elemendist. Kollane valitseb solaartšakrat.

Must maagia: klatš, laimamine, vargus. Põhjustab truudusetust, argpükslikkust, lagunemist, haigust, suremist, vaimuhaigust ja ebakõlasid teistes.

Hall
MITTE KUNAGI ÄRA KASUTA HALLI ISEENDA PEAL! Hall on haiguse ja halva energia värv. Seda saab kasutada surma, haiguste ja/või leina ja kurbuse esilekutsumiseks. Vaenlase aurale korduvalt kantud hall värv võib vastava programmeerimise puhul kaasa tuua aeglase surma.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

TAGASI SAATANLIKE JÕUMEDITATSIOONIDE LEHELE 

 

© Copyright 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457