Kuidas sulgeda oma tšakrad

See harjutus on oluline ja väga kasulik soovimatute ja/või kahjulike energiate välja lülitamiseks. Pärast tšakrate sulgemist tunnete rahunemist ja sisemist rahu. Oma tšakrate sulgemine kaitseb teid ka nii ebameeldivate inimeste kui ka astraalolendite energiate eest, kuna mõlemad kinnituvad tšakratesse. Sulgedes oma tšakrad, kui olete ähvardavate olendite juuresolekul, saate takistada enamiku negatiivsete energiate sisenemist ja kinnitumist teie hinge. Suletud tšakrad võivad teid kaitsta ka psüühilise vampirismi eest. See harjutus aitab ka vaimu rahustada, kui seda tehakse enne tühja meditatsiooni, sest see summutab psüühilist müra.


1. Alustage põhitšakrast. Visualiseerige oma põhitšakrat kui keerlevat punast energiavooru, mille punkt on suunatud ülespoole nagu püramiid. Visualiseerige kas uksi või suletavaid luuke ja sulgege need, sulgedes varjub kogu väljuv valgus. Te võite visualiseerida seda tšakra esipoolt, nagu vaataksite tšakrat läbi akna.

2. Jätkake seda iga üksiku tšakraga, kuni teie kroonitšakrani välja.

Te peaksite tundma rahu ja vaikust, kui kõik teie tšakrad on suletud. Seda harjutust võib teha mitu korda päevas, kui soovite blokeerida soovimatuid väliseid stiimuleid ja/või kaitsta end negatiivses keskkonnas, näiteks kristlaste või teiste ebasoovitavate isikute ümber.

See on eriti tõhus inimestele, kes on loomupärased meediumid ja empaatiavõimelised, kes imavad kergesti energiat ümbritsevatest inimestest ja nende keskkonnast. See harjutus on abiks ka neile, keda välised tegurid kergesti häirivad.

See on veel üks harjutus, mida on vaja omandada, sest seda kasutatakse Magnum Opuse edasijõudnute etapis. 

Teie tšakrad avanevad mõne aja pärast ise uuesti. Kui tunnete, et teil on vaja neid kohe avada, siis lihtsalt pöörake ülaltoodud harjutus ümber, avage uksed ja keerutage igat tšakrat mitu korda.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI 

 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457