Satanism ja jõumeditatsioon

Jõumeditatsioon on nii-öelda psüühiline puhastus. Kui inimene alustab jõumeditatsiooni programmi, võib sageli oodata, et avalduvad allasurutud emotsioonid, nagu viha, vihkamine, raev, kurbus ja nii edasi. Te võite leida endal ärritavaid mõtteid ja tundeid ning ei tea, miks need tekivad. Need emotsioonid võivad kesta kuni aasta või isegi kauem, vastavalt sellele, kui intensiivselt neid nooremate aastate jooksul alla suruti. Paljud meist ei suuda neid kogemusi isegi mäletada, kuid meie alateadvus mäletab neid. Aja jooksul puhastuvad allasurutud emotsioonid ning hing saab edasi liikuda ja olla palju vabam. Inimene leiab sisemise tasakaalu ja rahu.


Õppimine on teine asi. Satanism on intensiivne ja paljude jaoks on satanismi omaksvõtmine esimene kord enda juurde tulla. Paljud meist tunnistavad lõpuks aastaid, mis on olnud vaimsed orjad ilma isiklike õigusteta, ja saavad teadlikuks aastatepikkusest ebavajalikust kuritarvitamisest. Võib tekkida intensiivne viha ja muud emotsioonid, mis tulevad pinnale. See on väga normaalne ja teraapiline. Laske see lihtsalt konstruktiivselt välja. See on positiivse sisemise muutuse, puhastumise ja tervenemise aeg. Aja jooksul saabub sisemine rahu ja tasakaal. Kui kaua see protsess kestab või kas keegi sellest läbi läheb, on individuaalne. Ma postitan selle, et kõik, eriti need, kes on uued, teaksid, et see on normaalne.


Aja jooksul jõuame me kõik enda juurde ja vabaneme indoktrinatsioonist ja intensiivsest programmeerimisest, mille orjadeks enamik teisi on. Pole midagi ilusamat kui vaba meel, sest siis saame tõeliselt edasi liikuda ja tunda end sellisena, nagu me oleme - mitte sellisena, nagu meilt oodatakse või nagu meile öeldakse.


 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE