Mediteerimine oma selgeltnägemise punktideleMediteerimine oma selgeltnägemisele tugevdab teie astraalnägemist. See on lihtne. Lihtsalt sulgege silmad ja "vaadake" 3. silma keset otsaesist. Oluline on lõdvestuda ja mitte pingutada oma silmalihaseid, kuigi silmad on suletud. Alguses on tavaliselt ainult pimedus, sõltuvalt sellest, kui aktiivne on teie 3. silm, seejärel võib-olla keerlevad värvid ja kujundid. Nagu peeglisse vaatamine, annavad värvid ja kujundid teed kujutistele, kui te mediteerite piisavalt kaua ja regulaarselt. Ärge unustage, et teie fookus oleks pehme ja lõdvestunud.

Pärast 3. silma mediteerimist kujutage oma 3. silma helendavat ja väljapoole säravat energiat nagu päike ja suunake see energia igale oma psüühilisele silmale, alustades 1. ja 2. psüühilisest silmast ja tagasi kolmandale silmale ning ülespoole läbi 4., 5. ja 6. silmapunkti. Seejärel võite seda energiat särava valgusvooluna üles- ja allapoole suunata.


Teine tehnika, mis on mõnevõrra edasijõudnud, on teostada tšakrahingamist läbi iga keskuse. Tõmmake energiat kas ühte konkreetsesse keskusesse korraga või tehke seda kõik korraga iga sissehingamisega. Kujutage ette, et iga keskus süttib ja iga väljahingamisel laiendage iga keskust veidi, nagu säravat tähte. Kui töötate kõigi korraga, on oluline visualiseerida kõiki neid korraga.


*Mudeliks on vana vilistide inimesekujuline kirst.

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE  

 

©  Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-1645