Bandhas

 

 

BandhadEnamik veebilehti ja raamatuid käsitlevad bandhasid liiga üksikasjalikult. Alljärgnev on põhiline kokkuvõte:

Kui bandhasid rakendatakse hingamisharjutuste või retsiteerimise ajal, toimivad nad energia võimendamiseks ja/või suunamiseks.

See on ainult teavitamise eesmärgil. Mulle isiklikult ei meeldi Jalandhara Bandha [lõualukk] rakendamine, kuna käbinääre peaks tõusma läbi pealae tipus asuva kroontšakra ja selle luku rakendamine hoiab maoenergiat lõksus allpool kurku, kus seda rakendatakse. Mina isiklikult ei soovita seda. Teatud meetodites on rikkumisi, mis on tingitud vaenlase suutmatusest hävitada kõik vaimsed teadmised ja tehnikad. Seda võib kergesti näha Wicca [kristianiseeritud nõiduse] ja sellega seonduva puhul. Kuna kõiki vaimseid teadmisi ei suudetud kõrvaldada, töötas vaenlane selle nimel, et paljusid neist ära rikkuda.

Nii anaalne "Moola Bandha" kui ka kõhu "Uddiyana Bandha" töötavad tõhusalt energia tõusmiseks, nagu nad peaksidki.

On kolm peamist bandhat.

Nii Juure kui ka kõhulukustusi võib teha korraga pärast sissehingamist, hoides samal ajal hinge kinni. Lukustusi rakendades ja hoides tuleks jääda liikumatuks.

Ülaltoodud teave on minu enda kogemus. Et rohkem teada saada, kirjutage lihtsalt "bandha" ükskõik millisesse otsingumootorisse, näiteks Google.com. Nagu kõige muu puhul, on kõige parem lugeda mitmeid erinevaid artikleid ja siis ise kogeda.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITASIOONI PEALEHELE 

 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457