Aurat võimendav meditatsioon


See meditatsioon on suurepärane täiendava energia saamiseks, kui seda tehakse regulaarselt. See on üsna võimas ja koguneb aja jooksul. Seda meditatsiooni võib teha ka õues; see tõmbab energiat sisse Päikesest. See võimendab energiat tõsiselt.

1. Sisenege transiseisundisse, mida sügavamale, seda parem, ja alustage oma aura ja tšakrate puhastamisega.

2. Hingake energiat sisse kuue hingetõmbega, visualiseerides säravat valge-kuldset valgust, mis ümbritseb kogu teie pead, nii seest kui ka väljast, kuni kaelani välja. Seejärel lõdvestuge ja keskenduge selle energia tunnetamisele ja visualiseerimisele umbes viie minuti jooksul. Seda võib teha ka muusikat kuulates, sest see aitab ka ajastamisel. Pärast seda hingake energiat sisse ja laadige oma kroontšakra, kolmas silm ja kolmanda silma taga asuv kuues tšakra, visualiseerides veel eredamat valgust igas neist tšakratest.


3. Nüüd liikuge oma kaela juurde ja tehke sama. Hingake kuus hingetõmmet energiat sisse ja laadige üles oma kurgutšakra.


4. Liikuge oma õlgade juurde ja laadige neid üles, nagu te tegite teiste tšakrate puhul, hingates energiat sisse kuus hingetõmmet ja seejärel lõdvestuge ja keskenduge sellele viie minuti jooksul.

Kõigis liigestes on väiksemad tšakrad. Liigutage käed alla ja tehke sama küünarnukkidega, seejärel randmetega. Ka küünarnukid ja randmed sisaldavad väiksemaid tšakraid ning neid laadides ja võimestades; avate end paremale energiavoolule. Nüüd liikuge alla oma kätele ja visualiseerige kas või valge-kuldseid energiapalle oma peopesades. Keskenduge ja lõõgastuge sellele heledale valgusele, mis valgustab teie käsi ja käevarsi mitme minuti jooksul.


5. Nüüd liikuge oma torso juurde, tehke sama ja laadige oma südame-, päikese-, sakraall- ja algšakrat särava energiaga üles. Keskenduge sellele mitu minutit.


6. Liikuge oma puusade juurde ja laadige energiaga üles oma puusade tšakrad ning seejärel oma reied ja põlved. Ka põlved sisaldavad väikseid tšakraid. Liikuge oma pahkluude juurde, laadige sealseid tšakraid üles ja seejärel oma jalgu. Visualiseerige oma jalgade alla kaks särava valge-kuldse valguse palli, nagu te tegite oma kätega.

Seda harjutust ei tohiks teha enne magamaminekut, sest energia võib teid ärkvel hoida.

Tervendamiseks keskenduge pärast ülaltoodu sooritamist lihtsalt ja asetage valgus/energia ebatervele kehaosale 10-15 minutiks. Kui te teete mis tahes tervendamist, tuleb seda teha iga päev ja mitte kunagi ei tohi jätta ühtegi päeva vahele jätta või muidu progress võib tagasilöögi anda.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457