Aura


Kõigil asjadel on aura, olgu need siis elusad või elutud. Aura on energiaväli, mis on loodud kõikidest ainetest koosnevatest vibreerivatest aatomitest ja molekulidest. Universum ise vibreerib teatud sagedusel ja kõike koos hoidev gravitatsioon on oma olemuselt elektromagnetiline.

Igaühe aura on sama unikaalne kui tema enda sõrmejäljed. Ükski aura ei ole ühesugune. Aurat võib kasutada kaitsmiseks, ligitõmbamiseks, mõjutamiseks, sandistamiseks või isegi tapmiseks. Seda elusolendeid ümbritsevat bioelektrilist välja saab programmeerida, kasutades oma meelte jõudu. Need, kes on koolitatud ja kellel on aktiivne kolmas silm, saavad aura selgelt näha ja eristada palju isiklikku teavet lihtsalt aura värvi, tugevust, suurust ja kuju lugedes.

Omaenda aura nägemiseks tuleks alustuseks minna kergesse transiseisundisse. Te peaksite olema juba avanud oma kolmanda silma. Hoidke oma käsi enda ees, eelistatavalt tumedal taustal. Alguses peaksite nägema oma kätt ja sõrmi ümbritsevaid nõrku jooni. Mida rohkem te sellele häälestute, nagu ka kõigele muule [siin on vaja harjutamist ja püsivust], seda paremaks saate. Mida paremini te omaenda aurat näete, seda paremini suudate varsti näha ka teiste aura, lihtsalt häälestudes neile. Hiljem suudate näha värve, kihte ja kujundeid.

Aura tunnetamine on palju lihtsam kui selle nägemine. Jõumeditatsioon, kui seda järjepidevalt teha, suurendab tundlikkust energia suhtes. Energia manipuleerimine on loitsude ja maagia töötamisel oluline. Oma aura tunnetamiseks ajage üks käsi üle teise käe või üle küünarvarre. Te peaksite tundma energiat. Võite harjutada ka sõprade ja pereliikmete aurade tunnetamist, kui nad on huvitatud, et te seda teeksite. See arendab teie puutetundlikkust.

Oma aura tugevdamiseks ja ülesehitamiseks peate energiat sisse võtma. Seda saab teha energiameditatsiooni abil. The Energiameditatsioon sobib suurepäraselt oma aura ülesehitamiseks. Hatha [füüsiline] jooga ja Tai Chi aitavad samuti tugevdada ja ehitada aurat. Mõlemad distsipliinid kipuvad samuti aurat tasakaalustama.

Teie aura puhastamine on väga oluline. Puhas ja terve aura tugevdab immuunsüsteemi ja takistab kahjulike energiate sissetungimist kehasse. Peaaegu kõik kahjulikud olendid on palja silmaga nähtamatud. Energeetikaid, nagu enamik füüsikuid teab, saab jaotada subatomaarseteks osakesteks, näiteks valgust saab jaotada footoniteks. Võimsa aura poolt kiiratav energia põletab need kahjulikud energiad ja olendid ära, enne kui nad saavad kahju teha.

Teie aura puhastamine [võimsa valge-kuldse valguse abil] on hädavajalik pärast mis tahes rituaale, mis hõlmavad musta maagia kasutamist, mis tahes needuste heitmist, ükskõik kui väikesed needused ka ei oleks, või mis tahes harjutusi, mis hõlmavad negatiivse või hävitava energia kasutamist. Samuti tuleks puhastada ja võimestada oma tšakrad. Selleks asetatakse igale tšakrale tugev ja intensiivne valge valgus. See on vajalik selleks, et vabaneda kõikidest negatiivsetest jääkenergiatest, mis võivad muidu kahju tekitada. See hoiab ära ka energiate tagasipõrgumise. Võtke alati nii palju aega, kui teil on vaja; ärge kunagi kiirustage. Ennetamine on alati parem kui hiljem probleemidega tegelemine.

Võimas aura annab tervist, õnne, karismaatilisust ja energiat. Nõrga auraga inimesed on tavaliselt halva tervisega ja depressioonis. Meie isiklikud energiad mõjuvad meie keskkonnale ja suunavad meie saatust. Inimesed, kellel on nõrk aura, on tavaliselt altid õnnetustele.

Aurat saab programmeerida hüpnoosiga. Lugege hüpnoosi lehekülge, et kasutada maksimaalselt ära järgmisi töövõtteid. Auraga ja alateadvusega tegelemisel peab nüüd alati olema 100% selge iga aspekt, mida soovitakse. Armastuse puhul ei taha me sellist, kes on kättesaamatu. Rahaga ei taha me, et see tuleks meile läbi tragöödiate - selline asi. Meele ja hingega töötades võtab energia kõige kiirema ja lihtsama tee, et tuua meile soovitud tulemus, ja kui iga aspekt ei ole kaetud, otsib igasugune suunamata energia seda, mis on saadaval. Värv on eriti oluline aura programmeerimisel. Allpool on toodud näiteid, kuidas me saame oma aurat tõhusalt programmeerida. Ärge unustage, et ütlete oma kinnitused alati olevikus, sest alateadvus ja hing ei mõista "tulevikku". Visualiseerige ja tundke seda nii, nagu see on juba juhtunud ja on olevikus.

Näiteks:

Te soovite oma ellu armastust:

Visualiseerige oma aura, kui olete transis, mida sügavamalt, seda parem. Hingake energiat sisse ja kinnitage mitu korda olevikus:

"Minu aura tõmbab ligi oma täiuslikku [armastuse/seksuaalpartneri, hingesugulase, mida iganes]." Muutke kinnitust vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Kinnitage seda tähendusrikkalt, viis kuni kümme korda, hingates samal ajal energiat sisse.


Konkreetse inimese armastuse/kire ja/või tähelepanu ligimeelitamiseks:

Kinnitage: "Ma programmeerin oma aurat nii, et see tõmbab ligi ja toimib _________, aurale. Ta peab mind väga atraktiivseks ja seksuaalselt vastupandamatuks."


Sa tahad/vajad kaitset:

Hingake sisse võimsat valget-kuldset valgust. Hingake seda sissehingamisega sisse, et see kohtuks teie keha keskel, muudke seda üha heledamalt ja heledamalt. Väljahingamisega laiendage seda pidevalt. Energia peaks muutuma üha heledamaks ja heledamaks.

Kinnitage: "Minu aura on väga võimas ja kaitseb mind kogu aeg."

See on hea harjutus, mida teha regulaarselt, tugeva, kaitsva energiavälja ehitamiseks.


Ebasoovitavate isikute eemalhoidmiseks:

Hingake valget valgust nagu päike. Valge valgus peegeldab ja tõrjub.

Kinnitage:

"Minu aura on tõrjuv, [tekitab hirmu] _______ ja hoiab ________ minust alati eemal."

Et ennast tervendada:

Tervendamiseks on vaja palju energiat. Päikese energia sissehingamine on oma aura võimendamiseks suurepärane. Päike sisaldab ka kõiki tšakrate värve nende kõige puhtamas ja elujõulisemas olekus. Päike [666] on üks võimsamaid energiaallikaid, mis on olemas. Kui inimene on haige, siis on vigastatud või haigestunud kehaosa/osasid valitsevates tšakrates tasakaalustamatus. Tervendamiseks peate töötama nii valitseva tšakra värviga kui ka selle vastandiga, et luua tasakaal.


Hingake sisse vigastatud või haigestunud kehaosa valitseva tšakra energia värvi ja kinnitage seda:

"Ma hingan sisse __[värvi nimi]__ energiat, mis tasakaalustab minu __tšakrat__ ja ravib minu _______."

Kui olete lõpetanud, hingake sisse valget energiat, et tasakaalustada oma aura.

Teiste auraga saab samuti töötada ja programmeerida.

Ülaltoodut lugedes peaksite nüüdseks saama aimu ja suutma improviseerida oma kinnitusi.

Et kaitsta lähedasi:

Pange inimese ümber võimas valge-kuldne valgus. Võimsama töötluse jaoks on seda kõige parem teha sügavas transis.

Kinnitage: "Panen võimsa kaitseaura ümber ______." Seda tuleks teha regulaarselt ja seda võib teha siis, kui lähedane inimene magab. Seda on kõige parem teha kasvava kuu ajal [uuest kuust kuni täiskuuni], kuna energiad võimenduvad, kui kuu valgus aina suureneb. Et olla väga tugev, tehke seda tööd iga päev, kinnitades seda 10 korda.


Iha õhutamiseks:

Pange inimese ümber võimas punane või oranž aura.

Kinnitage:

"_________ kogeb vastupandamatut seksuaalset kinnisideed, iha/kirge minu järele." "_________ peab mind seksuaalselt vastupandamatuks." Võite masturbeerida seksimaagia abil ja juhtida energiat soovitud isiku aurasse. Seda on kõige parem alustada pühapäeval või teisipäeval kasvava kuu ajal. Ärge tehke seda aga kunagi, kui Kuu on tsölibaatlikus Neitsi märgis.

Armastuse õhutamiseks:

Pange inimese ümber võimas roheline aura. Tundke selle programmeerimisel tugevaid armastuse tundeid.

Kinnitage:

"_______ on minusse sügavalt ja kontrollimatult armunud."

"_________ olen mina kinnisidee" jne. Võite siin kasutada ka seksimaagiat, nagu ülalnimetatud töö puhul. Seda on kõige parem alustada reedel kasvava kuu ajal.

Teiste tervendamine:

Kujutage ette võimsat valge-kuldset aurat, mis ümbritseb ja hõõgub armastatud inimese ümber. Samuti peaksite kasutama värvienergiat [vt ülaltoodud lõiku enda tervendamise kohta].

Kinnitage: "Ma panen võimsat tervendavat energiat ______ aurasse; see energia võitleb tõhusalt _______ vastu ja taastab tema täiusliku tervise." Tõsise haiguse korral võib olla vaja seda teha sageli iga päev. Teiste tervendamine võib olla äärmiselt kurnav. Kui te olete kogenematu, siis on kõige parem kaugtervendamine. Otsene kontakt nagu käetšakrate puhul, kus energiat rakendatakse otse kannatanule, võib olla ohtlik. Haigus võib imenduda tervendajasse. Sellise otsetöö tegemiseks peab olema võimas aura ja töötama selle põhjaliku puhastamisega pärast iga tervendamissessiooni. Kõige tõhusam on siinkohal Päikese energia kasutamine.

MUST MAAGIA JA TAPMINE.


Tapmine:

Seda on kõige parem teha siis, kui solvav osapool magab. Pange isiku ümber must aura, sest see valmistab tema enda aurat ette hävitava energia absorbeerimiseks. Pärast seda võite oma viha välja lasta. Kindlasti visualiseerige ikka ja jälle tundega, kuidas te täpselt soovite selle inimese surma.

Kinnitage:

"Ma asetan ______ ümber võimsa hävitava aura, mis töötab pidevalt selle nimel, et teda tappa." Seda tööd on kõige parem alustada laupäeval või teisipäeval kahaneva kuu ajal. Puhastage kindlasti oma aura ja tšakrad pärast iga tööd.


Et tekitada halba õnne ja/või kahju:

Kui teie enda aura on piisavalt võimas, siis peaks piisama lihtsalt istumisest ja inimese üle mõtlemisest. Olen leidnud, et oluline on korduvalt visualiseerida lõdvestunult, kuid vihaselt konkreetset ebaõnne.

Kõigi musta maagia toimingute puhul sõltub tulemus kaasatud aurade tugevusest. Ohvri aura *peab* olema nõrgem kui võluri oma. Kui ohvri aura on tugevam, võib toiming tagasi lüüa, sest tugevam aura loomulikult tõrjub negatiivset energiat. Mõnel inimesel on lihtsalt loomupäraselt võimas aura. See võib tulla eelmistest eludest. Kui solvaval inimesel on loomulikult võimsam aura, võite tunda vastupanu. Võtke aega, et ehitada oma aura üles, enne kui teete mingit sellist tööd.

Teavet aura värvide kohts leiate siit.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457