"AUM"


Arvestades vaimsete teadmiste rikutust, on otsene näide sellest, kuidas sanskriti keelest "AUM" muudetakse paljudes populaarsetes peavooluraamatutes ja allikates "OHM"-iks. Seda peaks hääldama "AHH - UUUUU - MMMM", MITTE "OHHH - MM"! "OHM" on tahtlik rikkumine, nii et sõnal pole enam vaimset jõudu. ["UUU" riimub U-ga ingliskeelses sõnas "tune".]


See on koht, kus teadus kohtub vaimsusega. Eriline tänu ülempreestrinnale Zildarile, kes selle ülitähtsa AUM-i osa päevavalgele tõi. AU elementide perioodilises tabelis [keemia] tähistab kulda. Magnum opuse tööülesanne on lisaks täielikult ülestõusnud maole muuta "väärismetallid" kullaks. "Väärismetallid" on tšakrate "metallid". Neile teist, kes on Saatanaga silmast silma kohtunud, teavad et tal on kuldne aura. AU on samuti seotud auraga.


"AUM" on ka Egiptuse jumal "AMON RA". Amon on tuntud kui "jumalate kuningas". Nagu enamik teist teab, tähendab koodsõna "jumalad" tšakraid. Ülitähtis '666' tšakra, mis on päikesepõimiku tšakra; on "Jumalate kuningas". See on koht, kust juudid ja kristlased varastasid oma "aameni", rikkudes "AUM" "aameniks". Kuna juudi/kristlaste piibel on juudi nõiduse raamat, tuleb luua ühendus. Selle kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin artikli jaoks "Kristlik missa ja kuidas see seostub juudi rituaalse mõrvaga"

AUM" tähendab ka "olgu nii." Ma vibreerin alati sõna "AUM", lõpetades mis tahes tööd, mida teen saatanliku roosikrantsiga või millegi muuga, kus ma kasutan sanskriti keelt. Peaaegu kõik kaasaegsed mantraid käsitlevad raamatud ja populaarsed juhised nõuavad mantra alguses "AUM" kasutamist. Kasutades seda ka lõpus, nii on see tegelikult võimsam; kogu töö lõpus.

Sanskriti keel on vaimne keel ja nagu ma varem mainisin, olen sanskriti sõnaraamatutest leidnud paljude meie Gooti deemonite nimed. Vaadates nende nimesid sanskriti keeles, annab see palju rohkem teavet vaimsel tasandil. Jumalate legendid on kõik olulised vaimsed allegooriad, mis sisaldavad varjatud teadmisi.

Paljudest populaarsetest peavooluallikatest mantrate jaoks soovitatud äärmiselt suur korduste arv ei ole vajalik. Tuhandete korduste põhjuseks on jällegi... rikutud teadmised. Mantrad, nagu me Saatanast teame, on vibreeritud silbide kaupa. New Age inimesed ja teised idioodid lihtsalt kordavad mantraid tervete sõnadena, mitte ei vibreeri neid. Vibratsioonis peitub jõud. Mantraid või jõusõnu pole vaja sadu ja tuhandeid kordi korrata.

"AUM" oli näha paljudes iidsetes lääne alkeemiliste/okultistlike kunsti teostes. Nüüd on vaenlane [nagu tavaliselt] kunsti ja tähendusi rikkunud. Vaenlane on näinud palju vaeva, et kustutada iidsetest illustratsioonidest täht "A" ja tänapäeval asendatakse "AUM" sõnaga "OHM".

Teine asi... peaaegu kõik sõnad sanskriti keeles lõpevad tähega "A". Mul on raamat Laya joogast [Layayoga: The Definitive Guide to the Chakras and Kundalini, autor Shyam Sundar Goswami] ja autoril on kogu tekstis kaldkirjas A-täht nagu mingi kood.

Pange tähele, et sellel iidsel illustratsioonil, mis on võetud Dionysius Andreas Freheri 1764. aasta raamatust "Hieroglyphica Sacra", kes oli Jakob Böhme [mõlemad kristlikud müstikud] järgija, on see ka Roobi raamatus; "A" on ülemisest sfäärist kustutatud.
Tean seda, sest olen kohanud sarnaseid illustratsioone, kus A on terve, nagu allpool näha. Ei ole lihtsalt "M U". 

Alexander Roob kirjutas oma raamatus "Alkeemia ja müstika" [ma ei tea, kas ta valetab meelega või mitte, või on lihtsalt keegi, kes edastab rikutud teavet]; ta kirjutas nende kahe illustratsiooni kirjelduses:

"Algolukord näitab jumaliku kolmainsuse elukohta, sealhulgas taevase väe leegide oma. Need on jagatud peainglite Miikaeli (M)ja Urieli (U) hierarhiateks. Kolmas ja ülemine on hõivamata, sest selle eelmine elanik, Jeesuse esindaja, on oma tahtlikkusega toime pannud riigireetmise. Lucifer tõuseb üles, ajendatuna oma uhkest tahtest, kuid Miikael ja Uriel viskasid ta läbi tule alla."

See on otsene rikkumine ja nende pühade kirjade kasutamine juudi jama kujutamiseks; see on põhjus, miks igaüks, kes usub, et see on fakt ja/või on seotud nende juudi/kristlike energiatega, ei saavuta kunagi vaimset jõudu. Eksitavad on vaenlase kontrolli all, kui nad seovad selle rikutud ja rüvetatud teabega.

Siin on veel üks illustratsioon, kus A puudub. Pange tähele, et illustratsiooni kuju on ülemises osas väga sarnane Beliali sigiliga:

Teised illustratsioonid on rikutud heebrea tähtedega ja muude juudi sümbolitega, mis on varastatud nagu kõik muu. Filmis "Üheksas värav" [selle filmi kohta teabe saamiseks klõpsake siin] mis on üks minu lemmikuid, raamatu illustratsioonidel, millel oli "LCF", olid need täpse teabega. Kuigi see film on väljamõeldis, on selles * mõned tõed. Ühel illustratsioonil labürindi lõpus müüritud ukseava näitas, et tee tõeni oli rikutud ja väljapääsu polnud. Vaadake seda filmi, kui te pole seda näinud. Nad kustutasid stseeni... Paruness Kessler oli sakslane ja satanist:

76. KESSLERI HOONE: KONTOR INT/PÄEV

Ekraani täidab mustvalge foto: sellel on noor ja kaunis PARUNESS KESSLER, kelle kõrval on kaks SS-vormis meest. Üks neist on Heinrich Himmler.

PARUNESS KESSLER kurvastab natside propagandaajakirja "Signal" sõjaaegset numbrit. See lebab lahtiselt tema laual ja selle kõrval on Balkani ümbrik.

Üheksanda värava originaaltsenaariumi vaatamiseks klõpsake siin.

Nüüd vaadake neid illustratsioone ...
A on endiselt allosas:
Veel üks kus nad A-d ei kustutanud:
Veel...pange tähele võra all olevat "A"-d:

Olen ka vabamüürlaste illustratsioonidel märkinud 'AUM'i; need, millel on hingesambad. Arvestades, et vaenlane on aja jooksul töötanud ja töötab endiselt vaimsete teadmiste eemaldamise nimel, on siit Internetist näidet väga raske leida, kulutasin aega proovimisele. Ma nägin seda ühes raamatus. Kui teete oma uurimistööd, leiate selle Internetist või raamatutest.

 

© Autoriõigus 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI LEHELE