3. silm, käbikeha hingamise meditatsioon

See meditatsioon avaldab survet teie kolmandale silmale või käbinäärmele, mis veelgi avab ja annab jõudu, kumbagi te keskendute. See meditatsioon on edasijõudnud ja mitte algajatele. Teil peaks olema piisavalt kogemusi, et mõistaksite allolevaid juhiseid ilma probleemideta.

1. Hingake sisse energiat selgroo põhjast kuni kurgutšakrani.

2. Hoidke hinge nii kaua kui mugav ja keskenduge kas oma kolmandale silmale või käbinäärmele. Te peaksite tundma survet või isegi kerget valu.

3. Hingake välja ja korrake mitu korda.

Enne selle või mõne muu meditatsiooni alustamist peaksite ette planeerima, millest teie meditatsioon koosneb. Sel juhul, kas keskendute oma käbinäärmele või kolmandale silmale. Olen teinud mõlemat, kuna alustasin meditatsiooni, keskendudes oma kolmandale silmale ja seejärel teisel poolel käbinäärmele.

Lõpuks, kui te oma käbinääre täielikult avate ja aktiveerite, on teie pea valgust täis. See on väga võimas ja väga meeldiv. See valgus on väga võimas teie soovide väljendamiseks, kui seda õigesti suunata.

Käbikehast tulenev tunne selle aktiveerimisel on uskumatu ja võtab sõnstuks. See on erakordselt meeldiv ja kestab tunde, kui inimene on paigal ja häälestatud.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457